Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalování XGD3 her


marshal29

Otázka

Nedávno jsem si pořídil xbox 360 elite s fleshem. S vypalovaním normalních her nemam problém. Chtel bych se ale zeptat jestli by mi někdo neporadil s vypalovanim XGD3 her. Mám i spravávnou vypalovačku jen bych potreboval jňáký aktualní nádot. Našel jsem několik návodů ale každej je trochu jinej tak nevim. Můžete mi ho poslat na eimal: ECICZ@seznam.cz Děkuji za jakoukoliv pomoc a radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Například zde http://console-forum.net/tema/131171-navod-jak-vypalit-xgd3-hry/page22 mates85 píše co a jak nastavit. Jinak na internetu je návodů celá řada, stačí hledat. Takhle to mám nastaveno a vyzkoušeno já a jede to OK -> http://www.ixtreme.net/open-forum/17835-how-burn-xgd3-using-ihas-burnermax-imgburn-verify-using-kprobe-2-a.html.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den, mám trochu problém. Koupil jsem si Xbox 360 a mám ho asi 14 dní takže tomu moc nerozumim. Už jsem si stáhnul pár her a v pohodě fungujou. Vypaluju na dvouvrstvé DVD. Teď se mi ale stalo že jsem stahnul hru LOTR War in the north a po extrahaci mi vylezlo Iso s velikosti asi 8,53GB, takže se na dvouvrstvé DVD nevejde. Když jsem ho zkousel vypálit nastavil jsem v ImgBurnu aby vypalování skončilo až se uplně naplní DVD. Hra ale nefunguje, pise to The disc is not supported. Je to tím že se celá hra nevešla na DVD nebo nečím jiným? A pokud je to tím, co se s tím dá dělat? Na popisu stažené hry je také napsáno COMPLEX, co to vlastně znamená a není to nějaký nepodporovaný formát? Bohužel ani nevím co zanmená xgd3. Můžete mi to prosím někdo vysvětlit? Předem moc děkuji a omlouvám se že jsem tak natvrdlej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý den, mám trochu problém. Koupil jsem si Xbox 360 a mám ho asi 14 dní takže tomu moc nerozumim. Už jsem si stáhnul pár her a v pohodě fungujou. Vypaluju na dvouvrstvé DVD. Teď se mi ale stalo že jsem stahnul hru LOTR War in the north a po extrahaci mi vylezlo Iso s velikosti asi 8,53GB, takže se na dvouvrstvé DVD nevejde. Když jsem ho zkousel vypálit nastavil jsem v ImgBurnu aby vypalování skončilo až se uplně naplní DVD. Hra ale nefunguje, pise to The disc is not supported. Je to tím že se celá hra nevešla na DVD nebo nečím jiným? A pokud je to tím, co se s tím dá dělat? Na popisu stažené hry je také napsáno COMPLEX, co to vlastně znamená a není to nějaký nepodporovaný formát? Bohužel ani nevím co zanmená xgd3. Můžete mi to prosím někdo vysvětlit? Předem moc děkuji a omlouvám se že jsem tak natvrdlej.

Docela správně si to odhadl, tvá vypalovačka to nevypálí celé a pak to dělá tyto problémy.Pokud chceš mít jistotu, musíš použít vypalovačku Liteon ihas s upraveným firmwarem, který hru nacpe na médium skutečně celou.Týká se to těch her, co jsou označené XGD3 a to ISO je delší (8,53GB jak píšeš) což jsou ale skoro všechny novější hry (starší jsou označovány XGD2) .Takže řešení je jednoduché - koupit správnou vypalovačku (lze i tady na fóru).Complex je skupina, která hru dala k dispozici na internet, to není žádný formát hry nebo něco takového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Docela správně si to odhadl, tvá vypalovačka to nevypálí celé a pak to dělá tyto problémy.Pokud chceš mít jistotu, musíš použít vypalovačku Liteon ihas s upraveným firmwarem, který hru nacpe na médium skutečně celou.Týká se to těch her, co jsou označené XGD3 a to ISO je delší (8,53GB jak píšeš) což jsou ale skoro všechny novější hry (starší jsou označovány XGD2) .Takže řešení je jednoduché - koupit správnou vypalovačku (lze i tady na fóru).Complex je skupina, která hru dala k dispozici na internet, to není žádný formát hry nebo něco takového.

Jinak si příště založ nové téma, téma do kterého přispíváš je už vyřešené a týkalo se návodu na vypalování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a to jako pokud nemam zrovna tuhle vypalovacku tak si kvuli tomu na xboxu nezahraju? mam notebook asus k52de staci ta vypalovacka z nej? nebudu kvuli xboxu kupovat dalsi vypalovacku... i kdyz pochybuju ze to bude ji...

Zahraješ si, ale ne XGD3 hry (ty delší image).Když to funguje vypálené na jiné vypalovačcce než liteon iHas je to spíš náhoda. Když nechceš kupovat vypalovačku, hraj originály a máš po starostech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam na notasu supermulti dvd vypalovacku, zajimalo by me co to znamena, a je to tim ze kdyz otevru norm dvd tak misto celych 4,7gb vidim volnych jen 4,3? a nebo to mam prvni zkusit vypalit a uvidim.. diky

edit: a jelikoz mam notebook tak vypalovacka do pocitace mi je k nicemu... neni nejaka externi?

edit 2: a stejne kdyz se na ni tak divam tak na dvd+DL nevypaluje pouze na minuska... a na xbox pry musi byt pluska

Rychlosti zápisu:

24x DVD±R, 8x DVD+RW, 6x DVD-RW

8x DVD+R9, 8x DVD-R DL

12x DVD-RAM

48x CD-R, 32x CD-RW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zde je návod na úpravu mechaniky a jsou tam napsané modely, které jsou podporované. http://console-forum.net/tema/131848-jak-aktualizovat-dvd-liteon-ihas-24-na-ixtreme-burner-max-fw-quot-oficialni-pruvodce-quot

Redukce je například taková http://www.alza.cz/qcp-konvertor-redukce-usb2-d66597.htm jde sehnat i levněji, stačí hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chlape prijde ti normalni vyvracet poznatky zkusenejch uzivatelu kdyz o tom vis sam velky kulovy proc se teda ptas vypal si to na cem chces kdyz neberes v potaz rady ostatnich jedina funkcni cesta do budoucna v paleni je ihas rev b

vsiml sis treba data toho prizpevku co uvadis

komu neni rady tomu neni pomoci a zadnej ucenej z nebe nespad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no prave ze zadny uceny z nebe nespad:-D zajimalo by me jen jak si to lidi pali na notasu bez externi mechaniky:-D urcite se takovi najdou ale ok.. delate tu dobrou reklamu;-) a jelikoz ty mechaniky se uz ani neprodavaj zajimalo by me jak v dnesni dobe lidi palej bez tech mechanik;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no prave ze zadny uceny z nebe nespad:-D zajimalo by me jen jak si to lidi pali na notasu bez externi mechaniky:-D urcite se takovi najdou ale ok.. delate tu dobrou reklamu;-) a jelikoz ty mechaniky se uz ani neprodavaj zajimalo by me jak v dnesni dobe lidi palej bez tech mechanik;-)

Koupěj si ten převodník u USB na SATA jak už ti tady stokrát nabízeli a přestanou zkoumat slepé uličky.Mechanika je normálně v prodeji třeba tady na fóru již připravená s nahraným firmwarem (Drak3go, Consolero, ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak pokud máš na mechanice skutečně iHAS124-19B, tak musíš doufat, že je to skutečně Bčko :-)

Pokud máš dotaz / problém s aktualizací fw iXtreme Burner Max, zkus nasměrovat své otázky do příslušného tématu - je dost pravděpodobné, že tady se ti korektní odpovědi nedostane.

P.S.

Nechci ti kazit radost, ale pokud ti to píše iHAS124 C LL06, tak máš C nikoli B - něco je mezi nebem a zemí.

Upraveno uživatelem Damon
p.s.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu