Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

X360 jako media center


dvbman

Recommended Posts

Ahoj.

X360 mám už dlouho, ale s JTAG takže jsem nikdy nešel na LIVE.

Teď jsem byl u kámoše, co má Slim připojený na LIVE a byl jsem celkem v úžasu, kolik tam má ZADARMO dem, videí, možnost přehrávat z YouTube atd.

Zvažuji, že bych pořídil ještě jeden právě na zkoušení Dem a nejlépe i přehrávání Divx filmů, online TV atd.

Mohl by mi někdo, kdo je na LIVE zodpovědět, co vše se dá ZADARMO využívat na X360 bez BAN přes službu LIVE ?

Zajímá mne hlavně, jestli se dá surfovat, dívat na emaily, online TV, Divx, jak je to s těma DEMama a taky jestli, když budu mít poslední FLASH, můžu občas i zapařit nějakou tu gamesku ?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já mam neflashlej xbox a jsem na live pořád.ámo něco ti řeknu.Xbox 360 je jediná konzole co bych si nikdy nefleshnul,protože bez LIVE to opravdu postrádá smysl a tu hru si klidně koupím... Měl jsem asi 4 psp všechny flashli,ale to je neco jinyho.Na psp si nezahrajes tak jak na xboxu a služby LIVe ůčtu jsou vážně super a to nemluvím ani o hraní her multiplayer....Určitě si zařid LIVE co nejdřív ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

X360 mám už dlouho, ale s JTAG takže jsem nikdy nešel na LIVE.

Teď jsem byl u kámoše, co má Slim připojený na LIVE a byl jsem celkem v úžasu, kolik tam má ZADARMO dem, videí, možnost přehrávat z YouTube atd.

Zvažuji, že bych pořídil ještě jeden právě na zkoušení Dem a nejlépe i přehrávání Divx filmů, online TV atd.

Mohl by mi někdo, kdo je na LIVE zodpovědět, co vše se dá ZADARMO využívat na X360 bez BAN přes službu LIVE ?

Zajímá mne hlavně, jestli se dá surfovat, dívat na emaily, online TV, Divx, jak je to s těma DEMama a taky jestli, když budu mít poslední FLASH, můžu občas i zapařit nějakou tu gamesku ?

Díky.

Pokud pujdes na LIVE, tak pokud mas JTAG tak dema a XBLA hry si zahrajes, a nemusis za nic platit.

Co se tyka TV, ta u nas nejede. Surfovat a divat se na emaily nejde. Divx prehrajes i bez toho aby jsi musel na LIVE. Na youtube se jukni na PC. ;)

Takze pro me osobne, krome Online hrani vede JTAG a LIVE bych neresil. Ale to je na tobe.

Rozhodne pokud ted pujdes na LIVE s JTAGem, tak si zrusis JTAG a taky moznost pripadneho RGH.

Takze jedine pokud nemuzes odolat, kup si druhou konzoli na ONLINE hrani a budes mit pokoj a vyhody obou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Tak jsem asi objevil ameriku, ale nechápu, proč to tu někdo neuvedl v Tutoriálech...????

Chcete si v klidu pustit na X360 váš oblíbený .AVI ????

Konečně jsem se dostal k tomu, abych vyzkoušel propojení XKA s PC s MediaCenter. Propojení s notebookem, který má WIFI je podle mého nepoužitelné, protože je to strašně POOOOOOOOOOOOOOOOMAAAAAAAAAAAAAAAAAAALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!

Zkoušel jsem to teda zkrze stolní PC přes LAN a podle mého je to pomalé taky. Nechápu, jak to může být při výkonu XKA tak pomalé....

Co jsem ale nevěděl, že mi po těchto "Media Center" pokusech zůstal stolní PC spojen s XKEm, a v originál DashBoard v kolonce "My Apps" volby Picture Viewer, Music Player a hlavně Video Player mi nabízí mimo místních prostředků (HDD,USB,DVD) i síťový PC !!!! A to na něm nemám spuštěný Media Center !!!!

Po otevření nabízí Recorded TV a Sdílená Videa, což je "C:\Users\Public\Videos\Sample videos" ze stolního PC. Tam jsem zkusmo nahrál pár .AVI a přehrává krásně, podle mého i XVID. MPEG2 stream ze satelitu bohužel NE.

Jasně, někdo namítne, že je jednodušší nahrát si AVI na flashku a vrazit to do XKA, ale .... co když mám 50 a více oblíbených .AVI a každou chvíli si chci pouštět úryvek z jiného :-D ????

V KAŽDÉM PŘÍPADĚ NECHÁPU :

- jak to, že to tady nikdo nenapsal ?

- když se takhle připojím ke stolnímu PC, proč mi KUA mrkvosoft nedovolí spojení z NASem nebo SAMBOU atd. ?

- v Aps je i nabídka YouTube, ale chce to Live, KUA PROČ ?

Ještě dodávám, že mám JTAG, takže žádné připojování přes Live nepřipadá v úvahu, proto jsem asi až teď objevil ameriku :-D

Jinak kdyby někdo věděl o nějakých typech, jak této vlastnosti využít i ve FSD a dohrát tam třeba nějaké .MKV a .MPEG2 kodeky, budu rád.

(konečně se X360 začíná trošku blížit ke XBMC na XK1...... Taky nechápu, proč tvůrci FSD neudělají do alternativního Dashboardu aspoň nějakej MediaPLayer)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám moc čas to číst, ale něco dodám...

Na xboxu přes mediacenter spustíš dokonce už i .mkv kontejner, v kterém je většina HD filmů.

Vše šlape v pohodě, není to pomalé, (dle toho, co uvádíš o rychlosti máš doma jen blbě postavenou síť) každopádně je lepší spojení xboxu s routerem ethernetovým kabelem, ovšem na běžné SD .avi to stačí i přes wifi, takže to jede naprosto bez komplikací, doporučuju všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tak jsem asi objevil ameriku, ale nechápu, proč to tu někdo neuvedl v Tutoriálech...????

No to jsi teda objevil Ameriku facepalm.gif

Máš konzoli s Jtag a nevíš o zdejší Jtag/RGH sekci, anebo v ní snad neumíš hledat?

Že neexistuje Media Player na konzolích s RGH? --> http://console-forum.net/tema/149145-xmplayer-v0-0-2-media-player-pro-x360

Že neexistuje možnost sdílení přes Sambu? O existenci pluginu ConnectX od téměř prvopočátku existence FSD nevíš? Really? --> http://console-forum.net/tema/137823-connectx-hrani-her-primo-z-pc-sharu-bez-kopirovani-rgh

a MKV? Udělám ti video v MKV, které si spustíš na svém Xboxu, chceš? Bude mít sice kvalitu YT videa, ale pojede ti. Takže jsi se asi chtěl zeptat na HD obsah přehratelný v Xboxu, nejlépe kódovaný dnes nejběžnějším H.264. Tak ne, tohle HW současného X360 nezvládne, zřejmě proto ti nikdo ještě neřekl o neexistenci obdoby XBMC, který by ti přehrával HD obsah.

Tvůj post je naprosto k ničemu facepalm.gif

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je tady někde v TUTORIÁLECH, že jde po síti přehrávat z PC přes X360 BEZ MEDIA CENTRE video soubory, je můj post opravdu k ničemu... Ale já nic takového nenašel.

Jinak já se nebavil o pomalosti Media Center při přehrávání - to snad pojede - ale nabíhání, listování, přidávání do knihoven - podle mne přes WIFI nepoužitelné.

Jo a XKO mám samozřejmě do Routeru jenom teda na 100/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ještě k tomu dodám, aby to tady nevymřelo ....

1.Nevíte někdo, jak zprovoznit Macro tube (plug-in do Media Center, aby "LASKAVĚ" přehrával z YouTube) ???? Na PC mi to běží, ale XKO zahlásí ERROR a chce nějakou záplatu přes LIVE - nepřipadá v ůvahu

2.Nevíte někdo, jestli se ten s prominutím vystranej Media Center nedá nějak přepnout, aby tam nebyli furt ty k hovnu knihovny médií, ale abych mohl rychle procházet síťová zařízení (NAS, Samba atd.) ?

3.Někde v XKU je uloženo, že se umí připojit na PC a z něho pak z adresáře "C:\Users\Public\Videos\Sample videos" umí přehrávat .WMV, .AVI a .MKV. Kdyby to šlo najít a zEditovat, je reálná šance spojit to s NASem. Neví to někdo ???

Díky za info a kdyby někdo pracoval na projektu, jak "NORMÁLNĚ" využít X36O jako media center bez propojení s PC, platím pivo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu