Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP-Sekne se po zapnutí


Bobin

Otázka

Zdravím,

mám v PSP tento FW: 6.20 PRO B-9 Permanent. Včera jsem si stáhl UFC 2010, hrál, a když jsem hru vypnul psp se seklo a vyplo. Po každém dalším startu se po 5 sec sekne a vypne.

Nevíte jak na to? Pomůže nějak přehrát software? (nevím jak)

Díky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No zapnul jsem to znova normálně a znova se seklo, takže nvm. Tak jsem smazal CFW pomocí O + X + START + SELECT při zapnutí PSP. Jenže teď když spustím pro b10 updater, něco se nainstaluje > restart > a když mám podle návodu spustit permanent patch, psp se znova sekne a vypne.

Tak já nvm, cením si každé rady ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

JO a fast recorvy si musíš v psp nechat protože když se ti to vypne na tvrdo tak pak musís zase spustit fast recorvy ale nejdriv spust UPDATE 6.60/PRO UPDATE 6.60/ A AZ SE TI TO VYPNE NATVRDO A STRATIS FLASH TAK FAST RECORVY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nějak to nechápu. No tak Fast recovery už v psp nemám, nenajede. Bude to asi tím, že jsem kombinací těch 4 tlačítek smazal cfw. Když teď nakopčím do psp ten ofw 6.60 do složky PSP/game, mám tam corrupted data a nejde to spustit logicky.

EDIT: Pro jistotu jsem smazal všechna témata, co jsem měl stáhlé. Mě by klidně stačil zase 6.20 Pro b9 jenže ten, jak jsem psal, nejde nainstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

STÁHNI SI OFICIALNI FW 6.60-INSTALL

PAK PODLE TOHO JAKOU MAS VERZI ZKUS OBOJI A V TOM RARU Z EXTRAHUJ A DEJ TO DO PSP NIC VÍC-PRO 6.60-FAST R.

UPDATE 6.60 PRO B10: http://uloz.to/xJpMr8b/psp-6-60-pro-b10fix-rar

UPDATE 6.60 PRO B9: http://uloz.to/x3qVfCf/6-60-pro-b9-fix1-rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak znova, nechci tam ten 6.60. Mám právě psp bez cfw, official 6.20. Chci tam nahrát 6.20 pro b 10 permanent. Postupuju přesně podle návodu na novinkách. Dělám to stejně jako když jsem tam dával pro b9. Spustím update v psp, proběhne instalace cfw, pak se samo restartuje a mám spustit permanent patch, jenže se psp sekne a vypne. Nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak ale to nikoho nezajímá, že ty ho nechceš a zkoušet nebudeš, to je tvoje věc, i když to osobně nechápu, když vlastně o nic nejde jen o po*raný downgrade a nahrání permanentu. Nevím, jestli se něčeho bojíš, nebo ses jen zašprajcnul jako to dělá moje ségra. No ale to je jedno. Každopádně Bobine, zkus ještě v PSP naformátovat kartu (Settings - > System settings -> Format...). Ještě zkus stáhnout ten CFW odjinud, prostě si dej vyhledat do googlu 6.20 PRO B10 Permanent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu