Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypálení Forza motorsport 4


Jeffik

Otázka

Ahoj, mám problém s vypálením této hry. Mechaniku mám IHAS. DVD Verbatim DVD+R DL (fialový obal)

Zkusím to ještě projet s abgx. Je mi divné, že v imgburn to píše LB: 2133519 - je to normální? Myslel jsem, že to musí být 2133520. Může být problém v tom??

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
Ahoj, mám problém s vypálením této hry. Mechaniku mám IHAS. DVD Verbatim DVD+R DL (fialový obal)

Zkusím to ještě projet s abgx. Je mi divné, že v imgburn to píše LB: 2133519 - je to normální? Myslel jsem, že to musí být 2133520. Může být problém v tom??

Díky za rady

Co za problém to je? Hra se vypálí a nejde spustit? Píše nějakou chybovou hlášku? Nebo ani nevypálíš?

Layer Break pro XGD3 tituly je skutečně správně 2133520, ale v IMGBurn stačí nastavit "Calculate Optimal" a o více se nestarat.

Máš CFW LT+ 3.0? Před vlasstním vypálením nech hru zkontrolovat v nejnovějším ABGX a nechat doplnit potřebná topologická data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu