Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Screenshots plugin 3.71 M33, 3.80 M33, 3.90M33 (funguje i na Slimu)


TypeK^

Recommended Posts

f_Untitled6m_12e62c1.png

Takže, hodně lidí se mě ptalo jak udělat screenshot na fw 3.71 M33 a tak jsem si řekl, že bych mohl udělat návod, jak na to.

-----------------------------------------------------------------------------

1) Stáhněte přiložený archiv a z něj soubor screen.prx skopírujte do složky seplugins, kterou máte na rootu karty

-----------------------------------------------------------------------------

2) Ve složce selugins vytvořte dva textové dokumenty s názvem vsh.txt a game.txt a do obou přidejte řádek ms0:/seplugins/screen.prx

-----------------------------------------------------------------------------

3) Zapněte recovery a v Plugins dejte vše na (Enabled), tím plugin aktivujete

-----------------------------------------------------------------------------

4) Screen uděláte tlačítkem NOTA (viz obrázek)

-----------------------------------------------------------------------------

f_psp4m_9c77d00.png

-----------------------------------------------------------------------------

5) V menu je screen už aktivovaný, ale ve hře ho aktivujete, když budete při spouštění hry stále mačkat notu, dokud se vám hra nenačte

-----------------------------------------------------------------------------

6) Když se po stisknutí NOTY PSP na sekundu zasekne a MS kontrolka začne oranžově blikat, to znamená, že vše děláte správně a screen se vytváří

-----------------------------------------------------------------------------

7) Screeny pak najdete v x:/PICTURE

-----------------------------------------------------------------------------

Ukázka:

Menu

f_screenshot3m_ed383fd.jpg

Hra

f_screenshot0m_7d72bf5.png

-----------------------------------------------------------------------------

Screenshot Plugin for 3.71 M33 (in-game bug fix)

http://dl.qj.net/General-Apps/pg/12/fid/15348/catid/151

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

a funguje to na všech hrách??? na V2 ve většině her nefungovalo...(a to jsem zkoušel na slimu! některý hry fungovaly)

a eště

5) V menu je screen už aktivovaný, ale ve hře ho aktivujete, když budete při spouštění hry stále mačkat notu, dokud se vám hra nenačte

to je celkem na Ho*no...lepší je to jak to dělám já...přes to *LE recovery...tam se to pouští samo...a 100% funkčnost:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a funguje to na všech hrách??? na V2 ve většině her nefungovalo...(a to jsem zkoušel na slimu! některý hry fungovaly)

a eště

5) V menu je screen už aktivovaný, ale ve hře ho aktivujete, když budete při spouštění hry stále mačkat notu, dokud se vám hra nenačte

to je celkem na Ho*no...lepší je to jak to dělám já...přes to *LE recovery...tam se to pouští samo...a 100% funkčnost:)

Ja vim je to divne, ty screenshots pluginy na 3.71 jsou na nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mačkat ? Protože je to v topicu :-D .. ale dobrej napad zkusim to taky

- nejde mi to, ani jednou moznosti.. zmacknu krizek a porad mackam notu az do ty doby nez mi najede prvni logo hry ( vsechno se doposavad ulozilo - ale pak kdyz hraju a zmacknu notu tak nic :-( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to prostě nejde ty screeny při hře, to mačkam furt než se to načte, mám asi 30 obrýzku črný obrazovky ty hry a pak naky logo, pak prestanu s tim mackanim, dám load game a pri hre zmacknu notu a nic.. :roll: nevíte někdo, prosim ? Jo a myslim hru GTA:VCS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to prostě nejde ty screeny při hře, to mačkam furt než se to načte, mám asi 30 obrýzku črný obrazovky ty hry a pak naky logo, pak prestanu s tim mackanim, dám load game a pri hre zmacknu notu a nic.. :roll: nevíte někdo, prosim ? Jo a myslim hru GTA:VCS.

a mas v recovery aktivovany i screen.prx [GAME] ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusal som to na ssx a ani 1 screen mi nespravilo....spravi mi iba potial kde je to logo psp...potom som to skusal na juiced 2 a tam mi to spravilo screeny az pokial nenabehla uvodna animacia hry....v hre mi to takisto screen nespravilo...cim to je ?

chyba pluginu:dozey: tak vyzkoušejte tohle... funguje na 100% ale nepoužívat to le recovery jenom fotit:dozey:

http://console-forum.net/showthread.php?t=16243

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu