Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

Já už se z toho pos.... Jelikož se mi nespouštěli XBLA hry v FreeStaylu a cesta byla nastavená správně dal jsem ještě sken na 4 a stále nic. Tak jsem si vytvořil na HDD1 složku XBLA Games a na zkoušku tam hodil jednu hru. Nastavil ve FreeStaylu novou cestu, ale stále se mi spouští stará cesta. Xbox jsem vypnul zapnul.

Jak to mám udělat. Ve Freestylu mám cestu HDD1\Xbox Games a když ve Freestaylu najedu na Xbox Live Arcade stále tam mám těch 400 her a ne ta jedna co jsem si dal do nové složky.

Už vážně nevím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 2 weeks later...

Zdravím,

prosím o tip. Postupoval jsme podle návodu, ale po nahrátí updflash.bin mi nenaběhne xbox, jako běží, ale nenajede ani úvodní logo xboxu. Zkoušel jsem to cca 15x krát (1-6 min čekání vždy). Když zapínám xbox ejectem naběhne poměrně rychle. Zkoušel jsme to i programem xeBuild GUI 2.09 ale pořád stejný. Nevíte kde může být chyba?? předem díky za tipy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo neví?? Navíc jsem to asi zničil ještě víc nebo nevím. Zkusil jsme tam flashnout zpět original nand (nanddump.bin mylsim) a ted už to ani do toho flashovacího menu nenajíždí. Zkusil jsme to odpojit od napajení na nějakej čas a dnes jsme to zkoušel znova a jak při normálním startu tak při startu ejectem se po cca 10 vteřinách rozsvítí to prostřední světlo červeně.. asi nevěstí nic dobrýho co :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, btw pro příště, nevíš kde jsme udělal chybu při tom upgradu dashboardu.. nedělal jsem to poprvé takže jsme si docela věřit, návod má jen pár kroků ale beztak byla asi někde chyba..

ještě.. jakej je rozdíl mezi nanddump.bin a nandflash.bin .. myslím obojí mám od svého flashera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Cus mam dotaz na tehle strance http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=82434 nevim proc ale nejde se me na ni pripojit na tu stranku tak jsem pouzil http://unblockyoursite.info a tam vlozil ten odkaz a stranka se me uz nacetla asi je blokovana !!! no a tam jsem stahl program J-Runner v02 Beta 288 Core Pack vím co sním mam presne udelat ale je me divne proc k tomu programu tam jsou jeste tyhle doplnky J-Runner 16203 Files to mam taky stahnout a nakopirovat do toho J-Runnera ? Neni to prave ty dodatecne data k J-Runneru ten upravenej kernel co pak modifikuje ten vytazenej orig_nand.bin pres program Nand Flasher 360 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Veľmi sa chcem ospravedlniť,že otravujem,kvôli mojej hlúposti,ale neviem si bohužial poradiť a nikde na fórach som nič nenašiel.

Ide o moju hlúposť,že nečítam veci do konca a potom mám problémy.

Včera som si povedal,že si spravím aktualizáciu Dashboardu na 2.0.16203.Našiel som si na fóre tvoj návod a postupoval som podľa neho.Aktualizáciu som absolvoval bez problémov,ale bohužial som si až po tomto všetkom prečítal upozornenie na konci návodu a to,že :

Poznámka :

Před zápisem NAND se podívejte jestli máte v xboxu xexmenu . Je jednodušší ho nakopírovat před aktualizací ve FSD , než po aktualizaci když nabíhá jen NXE . Bez xexmenu nedokážete obnovit funkci automatického nabíhání FSD . Je potřeba znovu spustit dash launch přes xexmenu . Po případě aktualizovat dash launch na verzi 3.07 ( kdo ještě neudělal ) .

A teraz prichádzam ku koreňu veci.Dashboard mám aktualizovaný,ale po spustení Xboxu mi spustí originál menu a nie ako do teraz menu cez externý HDD,čiže hry a ani programi mi konzola nevidí.

Písal som aj jednému flasherovi,ten mi odpísal,že:čiže z toho mi plynie že si musíte najskôr stiahnuť a spustiť XEXMENU a následne nastaviť FSD ini súbor a aj koreňový adresár a potom to už bude nabiehať priamo do FSD-ale bohužial vôbec neviem ako na to.Stiahol som si XEXMENU,Dashlaunch 3.07,ale netuším ako to dostať do konzoly.

Súbory som dal na USB,ale konzola mi súbory na USB vôbec nevidí a neviem ako to spustiť.

Mám XBOX Slim s 4 GB internou pamäťou(čiže bez HDD) s RGH1 a na konzolu mám pripojený externý 1TB HDD,ktorý mi ale teraz nevidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli jsem to správně pochopil, tak tam prostě potřebuješ dostat Xexmenu. Máš flashku v XFAT formátu (tak jak ji upraví xbox)?

Ano mám,dal som si USB naformátovať priamo konzolou,v PC som si na kľúč nakopíroval XEXMENU v ISO,vložím ho do konzoly a konzola na USB nevidí vôbec nič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jasný, proč to nejde ;) Musíš tam to Xexmenu dát v LIVE formátu, protože logicky xbox iso nepřečte.

Skúšal som ten program dať na USB a potom do konzoly v x formátoch,v RAR,ISO,rozbalený súbor,ale nevidí mi na tom kľúči konzola vôbec nič.

Taká možno stupídna otázka.Nie je potrebný byť pripojený na Xbox Live,pretože od kedy som aktualizoval ten Dashboard,vymazali sa mi všetky nastavenia a čo skúšam to skúšam pripojiť sa nemôžem.Sieť vyhodnotí ako O.K.,Internet tiež,ale na LIVE ma nepripojí.Už som strávil skoro celé dva dni čítaním článkou a pozeraním poväčšinou ♥♥♥♥♥ných videí,ktoré sú akože návod,ale nepomôžu vôbec atď..Dovtedy som problém žiaden nemal,len to ,že som si chcel konečne zahrať CoD BO2.Mal som sa na to ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúšal som ten program dať na USB a potom do konzoly v x formátoch,v RAR,ISO,rozbalený súbor,ale nevidí mi na tom kľúči konzola vôbec nič.

Taká možno stupídna otázka.Nie je potrebný byť pripojený na Xbox Live,pretože od kedy som aktualizoval ten Dashboard,vymazali sa mi všetky nastavenia a čo skúšam to skúšam pripojiť sa nemôžem.Sieť vyhodnotí ako O.K.,Internet tiež,ale na LIVE ma nepripojí.Už som strávil skoro celé dva dni čítaním článkou a pozeraním poväčšinou ♥♥♥♥♥ných videí,ktoré sú akože návod,ale nepomôžu vôbec atď..Dovtedy som problém žiaden nemal,len to ,že som si chcel konečne zahrať CoD BO2.Mal som sa na to ....

Takže XEXMENU mám v konzole.Dostal som to tam pomocou programu USBXTAFGUI_v44,ale teraz ako ďalej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže XEXMENU mám v konzole.Dostal som to tam pomocou programu USBXTAFGUI_v44,ale teraz ako ďalej?

V XEXMENU vidím už aj DashLaunch.Ext.HDD mám mať zapnutý a kopírujem,poprípade inštalujem naň,alebo ho mám mať vypnutý a až po týchto všetkých operáciách zapnúť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejjednodušší způsob bude, když si najedeš do složky s FSD a otevřeš soubor default.xex. To se dostaneš rovnou do FSD a přes FTP můžeš dodělat zbytek.

Všade kde som pozeral aktualizovali Dashlaunch pár odkliknutiami.Ale ako idem aktualizovať Dashlaunch ja(čiže Dashlaunch-Installer-default.xex),vyhodí tabuľku UPDATE a ak ju potvrdím vyhodí mi ďalšie menu s týmito zložkami?

+paths

+behavior

+network

+timer

+plugins

+configurator(toto sa mi najviac pozdávalo,tak som to rozklikol a ukázal sa ďalší strom s ponukov a to:)

-ftpserv disabled

-ftpport port:21

-calaunch disabled

-farenheit disabled

Neviem cez čo sa mám dostať do FSD.FSD mám podľa všetkého na externom HDD,ale k tomu sa neviem dopátrať kde by som ho v systéme našiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetko som takto aj spravil,dostal som sa už aj na externý HDD,kde som nabehol do filemanagera,našiel som si inštalačku Dashlaunch,ktorý som mal na kľúči a prepísal ten istý súbor na ext.HDD.Skúšal som ho po prekopírovaní aj spustiť a dosť som sa preľakol keď sa mi objavila čierna obrazovka a nič sa cca 1 minútu nedialo.Vypol som konzolu,zapol a chvála bohu štandartným spôsobom som sa dostal až do menu na HDD.Len teraz neviem akým spôsobom a kde nastaviť to,aby mi po spustení konzoly nabootovalo hneď menu externého HDD a nie to originálne.Proste,ak sa to dá aby som sa nemusel preklikávať cez origo menu-XEXMenu a až potom menu na ext.HDD.Mohol by si mi ešte s týmto pomôcť prosím Ťa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zložke Freestyle mám zložky"

DATA

Docs

Média

Plugins-v tejto zložke je connentx-patch.xexp a freestyledashplugins.xex

Skins

default.xex

nxeart

Šiel som do Manage game Paths,klikol som na zmenu adresára,vyhladal cestu USB:\Freestyle\ tam som zadal default.xex(to by mal byť asi?? spúšťač),ale cestu mi aj tak nechalo USB:\Freestyle\

Je to správne,alebo mám načítať iný súbor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu