Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Tak jsem tu zas přátelé.

Již mám na flešce vygenerované nové NAND dám do USB Xbox spustím vysunutím mechaniky naběhne Xell, ale zasekne se na tomto:

http://seldau.rajce.idnes.cz/nastenka/#Xell2.jpg

Jede to stále dokola a tudíž to ani nenačte nové NAND. Nevíte v čem je problém? Než jsem si dal udělat RGH tak jsem měl Xko normálně k netu připojené.

Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkontroluj jeslti se nand soubor jmenuje updflash.bin

pokud ti to nepůjde, přejmenuj na nandflash.bin ale ještě musíš nahrát na flashku také xenon.elf (rawflash)

Popsáno v příspěvku #47 tohoto tématu, stačí hledat

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V novém JRunneru xenon.elf není...

Správně, musíš si ho stáhnout jinde.V novějších junnerech už není , protože xell už umožňuje flashnout jen souborem updflash.bin bez xenon elf (to zkus jako první).

Staší xell toto neuměl a musel se přejmenovat na nandflash.bin a přihrát tam právě xenon.elf. Linkovat se tu nesmí ale googlem rawflash4 (xenon.elf) snadno najdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Složku jsem přejmenoval na $$ystemUpdate šoupl do Xka zapnul a nic to nanabídlo. Akorát okno abych si udělal aktualizaci na Xbox live.

Kde zas dělám chybu ? Dá se to nejak pustit růčo ta oficial aktualizace, nebo nechat složku v původním stavu bez druhého dolaru ?

Fleška je na FAT32

Díky Šelda

Upraveno uživatelem Selda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu