Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox Vypalování


coolina

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdravím chlapy, tak nějak jsem si do teď smažil hry sám,ale nedaří se mi v IMG Burn vypálit hry, které mají velikost 8.14 a větší. Pokud má hra 7,3 a tak normálně,tak nemám problém... Zatím jsem se všude dočetl jak palit normální hry a pokud je to větší,tak že musím něco změnit v nastavení IMG Burnu... Mohl by mi někdo poradit, protože jsem dost v pasti a z někzerých výrazu tady jsem mimo :-) Nebo hodit tady a nebo do mailu link kde bych to našel. Pálil jsem podle návodu od nějakého kanalizátora a ty jsou zrušeny. Díky Dawe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zjednodusene ty vetsi jsou xgd3 a na normalni vypalovacce je nevypalis cely nutnost dokoupit mechaniku na vypalovani pro pc liteon ihas revize B do ktery se da aplikovat upravenej fw ixtreme burner max nebo uz je aplikovan najdes v sekci prodej vetsinou uz s fw ibm zvlada vypalit komplet do sta procent jedina podporovana cesta do budoucna co se tyce flash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je pořád dokola.

Vypálíš cokoliv, problém je, aby to šlo.

A jestli to jde.... Zkoušels třeba nahrát hru na Harddisk ????

Jde o to, že XGD3 mají jakoby více dat, než se vejde normálně na médium, A PROTO se musí používat spec. DVD vypalovačka - viz

http://console-forum.net/tema/131171-navod-jak-vypalit-xgd3-hry/page23?p=1274594#post1274594

Pokud ti to opravdu funguje korektně - celé až do konce - máš asi štěstí, že tvá vypalovačka umí dobře OVERBURNING.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam uz xbox asi dva ale dlouho jsem nic nevypaloval a jelikoz ma vyjit NHL :) tak si ho dam flashnout na nejnovejsi flash. mam vypalovacku ihash ktera umy vypalovat ty problemove hry, jen jsem jeste nic nepalil (krome starsich her v imgburnu) , nekde jsem cetl ze si musim stahnout nejaky program a vlozit tam data ci co???? nebo mi sem hodte nejaky odkaz na navod.

diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když budeš mít nejnovější flash lt3.0 tak program na vložení topology data do hry nepotřebuješ.....všechny hry s timhle flashem dáš do abgx apak přes IMGburn vypálíš upravenou mechanikou iHas s Max Burnem ;)

To je maličko matoucí odpověď.Samozřejme potřebuješ vložit topo data, ale toto za tebe udělá ABGX.To tam vloží topologická data ve verzi pro Flash 3.0.Tu úpravu předtím přes Xbox Backup Creator si dělal proto, aby si topologická data naopak odstranil (vložením "prázdných") protože Flash 2.0 jim nerozumí a pak hry nejdou spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je maličko matoucí odpověď.Samozřejme potřebuješ vložit topo data, ale toto za tebe udělá ABGX.To tam vloží topologická data ve verzi pro Flash 3.0.Tu úpravu předtím přes Xbox Backup Creator si dělal proto, aby si topologická data naopak odstranil (vložením "prázdných") protože Flash 2.0 jim nerozumí a pak hry nejdou spustit.

ok, takze pokus budu mit flash 3.0 staci projet hru abgx a pak ji standartne vypalit imgburnem? naposledy jsem palil cca pred rokem.

mam mechaniku ihash s firmwarem, mam flash LT 3.0. potreboval bych navod jak nastavit program abgx360 a jak nastavit imgburn. je ozne pouzit toto: http://www.xboxzone.sk/viewtopic.php?f=66&t=6401 a http://xbox360.rocknroll.sk/?p=685

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu