Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MSDos pro DS (DSx86)


Lazyt

Recommended Posts

Jelikož mě hraní na PC nudí a vzpoměl jsem si na ty starý hry, které jsem hrával tak jsem se pokusil prohledat internet a našel jsem pefektní program, který spustí velkou větčinu starých her pro MsDos..zde je návod:

Název programu, který má toto na starosti je DSx86.

1. Stáhneme si tento soubor má koncovku .nds takže přes tento soubor se bude aplikace spouštět (na SD kartu ho můžete dát kam chcete)

2. Ted vytvoříme na SD kartě složky v tomto pořádku: /data/dsx86/4dos/

3.Stáhneme tento druhý soubor, jde o isntalačku programu, instalovat ale nic nebudeme. Na tento soubor, jenom klikneme pravým tlačítkem a otevřeme ho ve Winraru (nebo jiném podobném programu)

4.Obsah, který se nám nabídl vložíme do poslední složky na SD kartě (4dos)

5.Stáhneme si libovolnou hru například Vláček :D, popřípadě zde je seznam her, se kterýma není žádný problém

Funkční pro: R4isdhc Dual-Core V1.50 BETA

<font color="#333333"><span style="font-family: Arial">

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, o tom už jsem tu někdy před rokem (i víc) psal a nějak se to ztratilo :)

Ale jo, hračka na chvíli je to pěkná, a taková Duna 2 je docela fajn zábava. Je fajn vidět, že to ještě jede, i když myslím, že autor víc rozmazluje tu verzi pro SuperCard DSTwo (ona taky bude nabušenější (386 vs 286, 4 MB EMS vs 1,5 MB EMS)). Ten Compatibility List je výborná exkurze do dětství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu