Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na více disků - aktuální postupy


xmod

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 5 months later...

Ahoj, pročetl jsem celé toto téma, ale i tak jsem si nedokázal poradit :/ Do Xboxu jsem nahrál dvě DVD hry Max Payne 3. Vyextrahované v ISO2GOD, v xboxu uložené následovně:

HDD1:/Hry/MP/ Disc 1/5454086B

HDD1:/Hry/MP/ Disc 2/5454086B

Game path jsem nastavil na HDD1:/Hry (zkoušel jsem i o adresář víš/níž, nic nepomohlo) a hloubku na 4 (zkoušel jsem i vyšší čísla, ale nic)

V Xbox 360 games ale Maxe pořád nevidím, zobrazují se mě hry co mam v content/ 16 null. Potom co jsem změnil game path jsem zajel o založky vyše a kliknul na manual scan, ale nic se nestalo. Zkoušel jsem to několikrát, ale po zmáčknutí tlačítka se prostě nic nestane.

Dokázal by jste někdo prosím poradit? :) Opravdu díky moc všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Na jednodiskové hry doporučuji ISO2GOD. Na vicediskové, když nejde Xbox image browser, použijte jiný program na kompletní extrakci příslušného disku (stačí jeden disk, druhý nechat v GOD). Alternativ je dost namátkou Xbox360 Tools (v češtině), 360MPGUI, EXISO ...

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Mám problém s Dishonored GOTY. DLC z druhého disku jsem vyextrahoval přes image browser a nahrál podle návodu do složky ke hře, ale hra další mise prostě nevidí.

Tak už to mám, měl jsem špatně cestu.

Upraveno uživatelem Ravendhi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

ludia už mi ide hlava vybuchnúť.. snažím sa nainštalovať BF Hardline dvd1 som rozbalil v image browser.. zložku content som dal do hdd1:/content/00... a zložka 454... tá zložka obsahuje zložku 000002 a tam v nej sú 2 súbory.. to som pochopil.. dvd 2 som rozbalil v iso2god a vyšla mi zložka 000700 tú som dal do zložky 0000 čiže zložka vyzerala takto 454109E0 a v nej boli dve zložky z dvd1 bola 000002 a 000700 no hra mi takto nefunguje.. skúšal som dávať aj dvd2 do image browser ale tam mi nevyšiel žiadny content iba zložka system updates a data tak som nevedel čo s tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použij tento postup a tentokrát PŘESNĚ tak jak je napsáno. O ISO2GOD tam například nic není

http://console-forum.net/tema/176803-battlefield-hardline?p=1445822&viewfull=1#post1445822

ja som tolko sposobov skúšal mám v pc vypálené dvd1 cez iso aj cez image tak isto aj cez dvd2 skúšal som aj metodu na gta5.. ale nechápem tomuto..

Přejmenujte DVD1 na Disc 1 a DVD2 na Disc 2, poté oba disky nakopírujte do adresáře Battlefield Hardline do Xboxu tam kde dáváte hry.

Takže to bude vypadat asi takto:

Hry \ Battlefield Hardline \ Disc 1 \ Soubory.

Hry \ Battlefield Hardline \ Disc 2 \ Soubory.

ja ked hry davam do xboxu tak to len hodím do hdd1:/content/000... takže do akeho adresara battlefieldu? je to vo file manager čo tam mam dvd,game,hdd1?.. ibaže v game žiadne taketo veci nemám..takže neviem ako postupovať dalej

Upraveno uživatelem Mischino19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud by jsi tento dotaz napsal najednom nejmenovanem slovenskem Xbox foru, tak by ti moderator napsal at napises tomu kdo ti prodal Xbox, ale ja ti odpovim.

Nevim proc pises ze hry kopirujes do Xboxu a ze je i vypalujes, nechapu.

Mas nejak upraveny Xbox, mas flash mechaniky abys hral palene hry nebo mas RGH abys hral stazene hry a nebo mas snad oboji?

Ja mam treba na HDD v Xboxu adresare Xbox hry, Xbla hry, System, content atd.

Hry podle toho kopiruju, takze proto mam treba B.Hardline v Xbox hry (DVD1 a 2) jak je v navodu a v content ten vyextrahovany zbytek tak jak je v navodu.

Doporucuji ti shlednout videa na YT co, jak a kam kopirovat a nebo navstivit kamarada co ti to vysvetli.

Ono zodpovidat dookola porad stejne nebo podobne dotazy novackum je k zbláznění, toto by ti mel vysvetlit clovek od ktereho si to koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš hry v hdd1/Content/16x0 tak tam přesně vytvoříš složku BattleField Hardline (abys to poznal, je to ale jedno jak se jmenuje). V ní budeš mít složku "Disc 1" a v ní vyextrahovaný obsah disku 1 (bez contentu) a dále složku "Disc 2" ve které bude vyextrahovaný disk 2. Content máš snad vytažený dobře, to je jak si popisoval. Oba disky extrahuješ Xbox Image Browserem. Vytvořit složku můžeš ve filemanageru co je ve FSD nebo si to celé připravíš na PC a pak už jen přes flashku komplet přetáhneš do Content/16x0

ja som tolko sposobov skúšal mám v pc vypálené dvd1 cez iso aj cez image tak isto aj cez dvd2 skúšal som aj metodu na gta5.. ale nechápem tomuto..

Přejmenujte DVD1 na Disc 1 a DVD2 na Disc 2, poté oba disky nakopírujte do adresáře Battlefield Hardline do Xboxu tam kde dáváte hry.

Takže to bude vypadat asi takto:

Hry \ Battlefield Hardline \ Disc 1 \ Soubory.

Hry \ Battlefield Hardline \ Disc 2 \ Soubory.

ja ked hry davam do xboxu tak to len hodím do hdd1:/content/000... takže do akeho adresara battlefieldu? je to vo file manager čo tam mam dvd,game,hdd1?.. ibaže v game žiadne taketo veci nemám..takže neviem ako postupovať dalej

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xbox som kúpil nový.. flash som si dal do toho spraviť u jedneho chlapíka ktorý mi napísal že hry mám dávať do hdd1:/content/000.. nič viac mi nepovedal stále tam hry dávam nikdy som s tým problém nemal nejako som aj GTA 5 tam dal (už si nepamatám ako) mám aj Battlefield 3 aj 4 aj forzu všetko bez problémov.. no dneska som to išiel vyskúšať a ked som zapal xbox tak ma to nehodilo do Freestyle 3 ale normalne do xbox menu.. občas sa to stane stačí ked dám xbox tlačidlo na ovládači dám xbox home a hodí ma to do freestyle ale teraz nič.. čiže ani neviem ako sa dostanem do file manager :cry:.. no skúšam to cez xexmenu hádam to pojde

EDIT: okay mám to uložil som to tak ako si napísal a hra funguje v pohode.. teraz už len zistiť prečo mi nefunguje freestyle dashboard:D

Upraveno uživatelem Mischino19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahojte. Mám problém s DLC do hry Borderlands 2. Hra je v zlozke content/16*0/ID hry a je na externom disku naformatovanom na FAT 32. DLC mam na druhom disku naformatovanom na FATX v zlozke Content\0000000000000000\ID hry\00000002\. Ale ked spustim hru tak ziadne DLC tam nie su. Dakujem za rady . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu