Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Je možné hrát vypálené hry v iso


Filip Raška

Otázka

Dobrý den mám u Kanalizátora xbox 360 slim, udělá mi tam CFW apošle mi iHas mechaniku je poté možné hrát iso hry jako např. stáhl jsme si mass effect 3 2DVD v iso (a u nich je soubor XGD3 burn guide) a kanalizátor mi psal že je to pro hraní v XGD3 her ) ale pak už mi nenapsal jestli můžu takhle zkopírovat víc iso souborů:-) (mám stáhlejch si 20 dalších her co jsou v isu:-):bash::bash::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám dost problém vůbec pochopit dotaz.Prostě hry nejprve projedeš přes ABGX a pak vypálíš na dvouvrstvé DVD (Verbatim) tou mechanikou co dostaneš a je to.Použiješ imgburn a tady na fóru si najdeš jak si ho nastavit.Jak s tím souvisí příložený návod (XGD3 guide) na vypalování mi zcela uniká.

Dobrý den mám u Kanalizátora xbox 360 slim, udělá mi tam CFW apošle mi iHas mechaniku je poté možné hrát iso hry jako např. stáhl jsme si mass effect 3 2DVD v iso (a u nich je soubor XGD3 burn guide) a kanalizátor mi psal že je to pro hraní v XGD3 her ) ale pak už mi nenapsal jestli můžu takhle zkopírovat víc iso souborů:-) (mám stáhlejch si 20 dalších her co jsou v isu:-):bash::bash::bash:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK tedy všechny hry co jsem si z torrentů stáhl přes net převedu do nějakého formátu pomocí toho ABGX programu a pak je vypálím přes program IMG burn tou mechanikou iHas.Což znamená že si už hry nebudu muset kupovat? Mě totiž vysvětlení od Kanalizátora připadalo, jako že si hru vždy budu muset koupit pak přepálit a pak ji zase prodat... Takže hry už kupovat nemusím stačí pouze prohnat ABGX ty Iso hry co jsem si stáhl a ten je převede do formátu který mechanika v xboxu přečte ... chápu to zprávně:)))? díky moc za odpověď i Kanalizátor ze mě musel být hotovej protože já jsme na tohle úplný analfabet:-) pardon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Žádné převádení ničeho není potřeba.Normálně se vezme to iso a zkontroluje přes ABGX.Pokud je vše při kontrole ok, to iso se vypálí na prázdné DVD médium v imgburnu (při vypalování se vybere soubor dvd, ne iso)

ještě poznámka - v jiném tématu píšeš o RGH, tady o vypalování a CFW takže podle toho ti odpovídám.Doufám, že máš jasno v tom, co na konzoli budeš mít, tady jasně píšeš CFW a ještě si objednáváš iHAS mechaniku.Pokud bys měl RGH, jsou toto samozřejmě zcela vyhozené peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jj ale je to takové zamotané já jsem se s Kanalizátorem dohodl na RGH poslal jsem mu foto systému jaký je tam dash a on jako že v poho domluvily jsme se že mu to v pondělí pošlu. Ale já přes víkend nevědomky přehrál dash na nejnovější a pak jsme na topřišli tak mi nabídl CFW+ iHas takže teď pátrám po tom jak funguje iHas+CFW což jsi mi úplně supr vysvětlil.. díky ti moc ...:-**** :-))))))))))))))))))))))))

Jej fakt jsi mi udělal supr radost už aby x přišel:-)))))

Jo že tu spamuju takže když jsem stáhl hru kde je i obrázek jak to někdo tim abgx přehnal a jsou tam fotky jak to dopadlo dobře tak totim ani prohánět nemusím nebo je to jen taková pár vteřinová záležitost:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu