Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Borderlands 2


Anubis1

Recommended Posts

Vzdyt to pak neni rpg ale fps
ono je to vic rpg nez fps? aha. uz sem aspon v obraze ..

jinak dopareno, ted valime tu treasure hunter obtiznost ... to uz neni takovej quakerush-style jak poprvi :D ale je to super hra :) od zacatku do konce jsem se bavil

PS: commando , 40lvl - guerilla/survival se zamerenim hlavne na turetku ( takze mensi cooldown, stit na projektily etc.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na otvorenie "Skull chest" v Sanctuary potrebujes "golden key" ktory sa da ziskat pomocou zadania "shift code" v Extras (menu) - ale to musis byt pripojeny na LIVE. A ten kod dostali len ludia co si kupili Borderlands 2 ako pre-order. Alebo sem tam na gearbox shift code na Facebook atď. (Pokial sa nemylim)

Ako otvorit skull chest pomocou shift key(a) : http://www.youtube.com/watch?v=02GBTUSKRKU

Existuje aj navod ako golden key ziskat pomocou save-editoru cez program Horizon.

Navod : http://www.youtube.com/watch?v=wuLVcOVHXlk

alebo :

Alebo este jeden navod : http://www.youtube.com/watch?v=D0SwTEoTMRQ&feature=related

Dnes som to skusal bohuzel neuspesne, nemal som na to vela casu zajtra to skusim zas.

PS: Ked chodis na LIVE tak to neriskuj, asi za to moze byt BAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak je to ze save, normálně projdu okolo checkpointu ( takový ten stojanek s kamerou) a když mě zabijou tak se tam objevím, ale když hru uložím a potom dám pokračovat tak se vždy objevím na začátku mapy, sice mam uloženej postup lvl,zbraně atd, ale musím projít zase přes celou mapu. Je to tak normální, nebo dělám něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim

Chci se zeptat, nejde Borderlands 2 ani jako GOD ani pokud to vyextrahuji. Dash mam asi tak rok stary. Tusim ze to bude asi tym starym dashboardem, pokud jo pomuze update dashu dle navodu v sekci RGH? Docela se bojim neco takoveho provadet, je to bezproblemove? Jinak mam tlusty, sedy Xbox (Elite).

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde oboje pokud to udelas imgbrowserem muzes odstranit system update a mozna to pobezi i bez novyho dashboardu takhle to neprovozuju tak ti to nepovim urcite s tim odebranim system update ja davam vse do god a updatu se neboj jen se drz navodu hlavne nezapomen na ty dve minuty odpojeni od site poprvy ma z toho clovek vitr jak uz to jednou udelas priste uz vis co a jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdar, hra se mi až teď dostala do ruky, teprve začínám mám level 5 zatím dělám jen nějaké úkoly. četl jsem si předhrou příběh a vůbec to tak nemám, je to celá hra o plnění úkolů? Jinak kde se dá nastavit obtížnost? teď mě to napadlo, že jsem nikde nezadával, tak nevím...budu během hry hrát s dalšíma(spolupracovat) postavama?

Díky za odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, hra se mi až teď dostala do ruky, teprve začínám mám level 5 zatím dělám jen nějaké úkoly. četl jsem si předhrou příběh a vůbec to tak nemám, je to celá hra o plnění úkolů? Jinak kde se dá nastavit obtížnost? teď mě to napadlo, že jsem nikde nezadával, tak nevím...budu během hry hrát s dalšíma(spolupracovat) postavama?

Díky za odpovědi!

1) jo jenom plníš úkoly

2) obtížnost máš podle úrovně (každý úkol je pro nějakou úroveň)

3) jen párkrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu