Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FSD 3 - nova verze !!!!!


ga1far

Recommended Posts

Už jsem to vyřešil, stáhnul jsem instalátor beta verze z 1. příspěvku v .iso formátu, ten jsem rozbalil WinRARem, hodil na exterňák a spustil v xku, instalátor všechno nastavil sám, stáhnul nejnovější verzi, nastavil cestu v dashlaunchi, myslím že i aktualizoval dashlaunch ale to si nejsem jistý, a všechno valí jak má

No na to že se o to snažím nepřetržitě od oběda konečně úspěch :D Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hlavne bys mel asi taky aktualizovat a nastavit dashlaunch cili spoustak a ovladatko funkci fsd zadat v nem hlavne default xex pro spusteni fsd jestli je v jiny slozce jinak pojmenovany

vcera sem proved aktualizaci dashboardu dashlaunch i fsd a vse slape bez problemu

edit: odpovidam a zaklad ze si aktualizoval z cd vypustim nic sorya odcvakal si policka pro smazani puvodniho fsd atd urcite tam jsou ale ja nikdy aktualizaci z cd nedelal tak nebudu chytracit ja to hodim do xex menu ktery ma v sobe tez ftp server a kopiruju mazu z pc pres totala

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja stah instaler 7zip rozbalil nakopiroval do content atd na interni jako hru smaz jsem fsd2 a spustil z game library v nxe prenastavit dashlaunch a je to

a nejak se mi nechce sejvnout v setings stahovani obalu delal jsem to po jednom

Jak se dostanu v nxe do Dashlaunch a co tam mam nastavit.jsem novacek dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nxe se do dashlaunch asi nedostanes musis z fsd file manageru nebo xexmenu, xexmenu se zobrazuje v nxe jako hra jestli nemas staci instalnout a nastavit musis cestu ke spoustecimu souboru cili default.xex od fsd zadava se v dashlaunch v paths myslim, nebo je mozno upravit launch.ini z dashlaunche v pc dle potreby a nakopirovat pres ftp na root hdd na kterym to mas nejspis interni v launch.ini mas mezi polozkama vypsany co ktera dela a znamena,mel by sis precist navody at si v obraze ze zacatku je v tom trochu gulas kdybys chtel pomoct skype pm at sem aspon trochu uzitecnej manualni prace uz mam dnes dost sory za diakritiku atd jsem psaci jednoprstak

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím , prosím vás jaká je ta nejnovější verze fsd ? mám 3.0b rev483 a db 16203. ta nejnovější je 3rev402 jak je napsané v 1. příspěvku? podle čísla mám asi novější ne? těm číslům moc nerozumím , tak pokud by byl někdo tak hodný a odpověděl :oops: díky

Edit: tak už jsem to zjistil díky uživateli toro ;)

Upraveno uživatelem R0bin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, updatoval jsem fsd na 3.0b735 a v game room, mi to píše plugin update required to connect to link. nemá někdo stejný problém? updatoval jsem včetně pluginu.

edit: Tak už to funguje. Dal jsem unload, pak load plugin a restartoval fsd.

Upraveno uživatelem saza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chci se zeptat kdyz udelam instalaci z flasky z instalatoru a zaskrtnu stahnout aktualizace jestli se mi stahne a nainstalu tato posledni verze F3 Rev735, LiNK Beta 3 including WebUI.Moc nechapu instalaci z toho odkazu co tu je mam smazat slozku F3 co mam v Xku a zkopirovat tu slozku co robalim a nastavit na defaul.xex?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu