Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CORONA V2 (4GB) - prosim o radu


Recommended Posts

Mam Coronu v2, vycetl jsem nand, udelal ECC a zapsal. Napajel CR3 lite a mam takovy problem.

Coolrunner glitchuje (co glitch to bzuceni-to dela oscilator), po cca 7 glitchech prestane glitchovat a oscilator porad bzuci. Xell nenabehne a ani po skenu ip J-runner nic nenajde (cpu key).

Zajimave je, ze i po vypnuti tlacitkem mi porad sviti zelena dioda, jako by byl xbox zapnuty. Ale ventilator se netoci.

Nesetkali jste se s tim nekdo? Cpu reset mam na originalnim bode a vse dobre napajene a ocistene.

Pokud jste nekdo, kdo dela RGH a delal uz Coronu v2 resil stejny problem, zkuste me prosim nakopnout, co mam spatne.

Budu sam zkouset dal, v pripade, ze dojdu na to kde je problem, tak ho sem postnu.

Moc dik vsem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli glitchuje a pak přestane (krystal přestane bzučet a zelená led blikat) tak glitchnul, akorát nevidíš Xell přes AV.Na vyčtení klíče stačí "scan port range" protože xell běží, akorát není vidět.Alternativně existuje Com Port Monitor přípravek pro vyčtení klíče (jednoduchý -TxD, RxD, zapojíš si sám) kdyby ti scan ip nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On prave oscilator porad bzuci. Jen asi po 7 glitchech prestane svitit debug led. IP range scan jsem samozrejme zkusil a nic nenajde. :(

Divne je i to ze po vypnuti tlacitkem me porad sviti dioda u zapinani.

Tak to bude spíš pájením i když říkáš že ne.Debug led a "bzučení" krystalu musí jít obojí ve stejných cyklech.Nebo zkus jiný timing file do Coolrunneru (3_3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlasim uspech. Nakonec jsem musel Xell vygenerovat v AutoGG a do minuty se vse zadarilo. :)

Dekuji Xmode za rady. Ted uz jen doladit startovaci casy. Prumer mam kolem minuty. Pujde to stahnout dolu? Nebo je to normalni?

Průměr okolo minuty je dost, většinou to je tak do půl minuty s občasným delším bootem k minutě ale záleží na konzoli.Vyzkoušej všechny timing fily pro coolrunner, má to na to docela dost vliv, zkus switch na phat a případně zkrátit cpu_rst modrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako optimalni kombinace pro Corony v2 - 4GB (zatim hotove 3 kusy) se zda:

Lk1 otevreny

Lk2 propojeny

Lk3 otevreny

Lk4 vsechny otevrene

S2 switch 1,5 zapnuty

S4 switch 4,5 zapnuty

Vzdy boot do max. 30 vterin. Nekdy hned na druhy glitch.

Samozrejme vse na CR3 Lite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu