Jump to content
  • 0

K čemu konkrétně jsou achievements?


micro.21

Question

Ahoj,

doufám, že tento příspěvek není duplicitní, ale při vyhledávání jsem konkrétní odpověď nenašel. XBox 360 mám teprve chvíli a zjišťuji co je k čemu :D

Mě by konkrétně zajímalo k čemu jsou dobré ty achievements (jestli to správně chápu, tak když ve hře vyhraju nějaký achievement, tak je za něj určitý počet bodů). Našel jsem jenom informace o tom že to slouží jako jakési hráčovo skóré se kterým může machrovat před ostatními :D ale má to i nějaké jiné konkrétní využití. Má to vůbec smysl sbírat?

Díky a ještě jednou se omlouvám pokud tady řeším duplicitní téma ;)

PS: Často narážím na zkratku AJ, označuje to zkráceně achievements?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

AJ bych typnul na anglicky jazyk

Co se tyka Gecek (achievements) tak ty slouzi jen na machrovani.Kazda hra ma urcity pocet Gecek a pokud vsechny nasbiras a tim splnis vsechny ukoly,tak pak muzes machrovat pred znamyma,ze jsi celou hru kompletne dohral a ne ze jsi jen dosel na konec hry.Taky muzes pirovnavat Gecka s kamosema kteri hraji stejnou hru!To je asi tak vse co se tyka G-ecek

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak bylo řečeno, achievementy jsou jen na ,,machrování,, před někým - jinak jsou naprosto na nic. V nějakých hrách podle mě mají být i jako jakási motivace hru určitým způsobem projet. Je to můj názor, ale hádám tak z achievementů např. v Assassins Creed Revelations, kdy je např. dostaneš za to, že projdeš misi jen za použití těch bomb (něbo tak nějak) a nebo třeba za 100% synchronizaci (nesmí tě spatřit/nesmíš nikoho zabít jinak než pomoci hidden blade) apod. Pak s tím můžeš machrovat toť vše. A co se týče moji teorie, autoři jsou leniví nebo co. Vemte si, že v AC R bomby používat nemusíte vůbec, přesto pokud chcete 100% achievements complet, tak je použít musíte...tohle jako motivace ? Sorry, ale fakt ne...Kdyby ten prvek byl zábavný, tak žádný achieve jako motivaci nepotřebuji.

Kdysi jsme třeba ,,hodiny,, ve hře něco hledali, abysme nalezli nějakou ukrytou zbraň/zbroj, která byla o něco silnější než ta momentální nebo nějakou přísadu pro nějaký výrobek - teď si třeba jen někam stoupnete abyste uviděli achievement complete (ano i tak jsou někdy blbé :)).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy