Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kopírování her z usb disku na hdd Xboxu


Drtiovce

Recommended Posts

Ahoj, mám takový problém. Zkoušel jsem najít řešení všude možně po internetu, ale nenašel jsem žádné, které by fungovalo. Používám program xbox image browser na hry a usb FAT 32. Hry rozjedu z usb v pohodě. Ale nedokážu je přetáhnout na HDD xboxu. Když dám kopírovat z usb do HDD ukáže se počet položek 0 a rychlost přetahování 0. Někde jsem četl, že abych mohl kopírovat nějaké položky z usb na hdd xboxu, je potřeba mít nastavený usb na xboxu, horkotěžko jsem to zvládl a zkusil jsem nějak dát hru přes program Horizon na usb, ale nepovedlo se mi to. Napsal by prosím někdo nějaký návod, jak z usb/externího disku můžu kopírovat hry na HDD xboxu? Nebo popřípadě jestli byste mi se dali nějaké vlákno s návodem, které jsem přehlédl. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kopírování na RGH konzoli slouží xexmenu nebo filemanager ve freestyle dashboardu (FSD) - nečekaně na jednu stranu dáš usb zařízení (fat32 externí disk/flashka), na druhou hdd 1 (interní fatx xbox disk) a kopíruješ.Tohle fakt nemusíš hledat po celém internetu, to je jako hledat návod jak otevřít dveře.Jo a tento zapeklitý problém nemá co dělat JTAG/RGH v návodech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu