Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

online pass-dotaz


okajos

Recommended Posts

zdravím....asi budu za blbce,přesto se zeptám-mne osobně kod ke hře/online pass/nikdy nezajímal,prostě si seženu originálku,třeba na Aukru,zahraji/bez codu/ a hra jde dále...ale teď jsem při výměně Uncharted 3,dostal dotaz zda je online pass použit-což já nevím,nejsem první majitel a myslím si,že se to dá zjistit jedině zadáním codu- aktivací ale v tomto okamžiku je to pro toho druhého už k ničemu,když mu napíši,že jsem ho bohužel aktivoval:cheesygrin::cheesygrin: tak si dovoluji zeptat jestli se to dá zjistit nějak jinak,zda je online pass u konkrétní hry použit či ne........děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

OP je asi v každé dnešní hře a používá se při speciálních edicích pro odemčení bonusů a hlavně na MP atd. Jde to zjistit tak, že by jsi se zeptal 1. majitele zda byl použit, ale pokud hrál MP tak na 100% použitý bude. Jiný způsob zjištění asi nejde pokud není v plánu jeho aktivování :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu