Jump to content

Vaše názory na nové PS3 SUPERSLIM 12gb/500gb?

witaHavr

Recommended Posts

Ahoj.

Jak jistě víte,nedávno vyšlo nové Sony PS3 SuperSlim.A jelikož už má PS3 fat je pomalu babička,tak bych chtěl jit do nového PS3.

Jenže zvažuji,jít do staršího modelu slima nebo do nového?

Nebude nová slimka nachylná na YLOD?Problémy s přehřivánim apd? Když je tak malá?

Jaký je váš názor na desing a celkovou novou superslim?

http://www.asus.cd/spotrebni-elektronika-mp3/ps3-playstation-3-500gb-fifa-13/

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po vybalení superslima, na mě konstrukce a materiál působil dojmem, že se to po spadnutí z 10 cm musí rozpadnout na kousky, nemluvě o krytu mechaniky, který na pohled také nepůsobí zrovna odolně (což je častá výtka lidí). Ale po shlédnutí těchto videí se už o superslima nebojím :cheesygrin::

Dizajnově novej SLIM škaredý není, jen to otevírání dvířek kam se vkládá BD, to je hrůza. Mám předchozí verzi Slim 320 GB a ten je podle mého názoru daleko pěknejší. Co se týče poruchovosti, tak o tom nemám šajnu. To se ukáže za několik týdnů, až se jí pár tisícovek prodá. Ale rozhodně bych tomu kdo uvažuje o koupi nové PS3, poradil jít do té starší verze Slim. Já ji mám rok a 4 měsíce a až na pár zamrznutí běží naprosto bez problému.

Taky nad ní vážně uvažuji..12 GB je SSD paměť, která je třeba dobrá pro některé systémové věci, čte se to rychleji než z HDD a systém je pak rychlejší, navíc tato paměť je interní, takže vám nic nebraní abyste si tam přidali HDD jak velký chcete. Jinak konzole se mi taky hodně líbí...až na tu zmiňovanou mechaniku :D.

witaHavr: Jestli máš těch 1500,- na víc, a není ti jich líto, tak je rozhodně lepší koupit novějšího slimejše.. Ale spokojíš se i se starým, těch 20kč víc za elektřinu, tě nezabije ne ? :D

stevens129: To se ještě načekáme.. Kdyby mi teď, moje fetko odešlo, tak okamžitě sháním nové Ps3.. :D

Edited by canava

Taky nad ní vážně uvažuji..12 GB je SSD paměť, která je třeba dobrá pro některé systémové věci, čte se to rychleji než z HDD a systém je pak rychlejší, navíc tato paměť je interní, takže vám nic nebraní abyste si tam přidali HDD jak velký chcete. Jinak konzole se mi taky hodně líbí...až na tu zmiňovanou mechaniku :D.

12GB je flash, ne SSD

• 2 weeks later...