Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s připojením na live - chyba NAT


onefootman

Recommended Posts

Ahoj,od včera mam problémy připojit se na Live. Dám kontrolu připojení , vše ok ,ale na konci vyskočí žlutej vykřičník a hláška : You can connect to Xboxl live , but your current network configuration may limit your online experience.Když dám more info tak se mi ukáže hláška : NAT ERROR .

Nikdy jsem takovýhle problem neměl, nevíte někdo co s tím? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Obvykle se tohle nestane samo od sebe. Souvisí to s přesměrováním portů, které teď u tebe dle popsané hlášky nefunguje a je třeba to nastavit v routeru.

Pravděpodobně u tebe muselo dojít ke změně podmínek v domácí síti (změna způsobu zapojení Xboxu do sítě, změna routeru, změna internet providera, atp.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak máš tedy řešené připojení k internetu, kdo je poskytovatel. Nemá ten kdo ti poskytuje internet nastavené párování IP adresy s MAC adresou ?

To chceš po mně moc.... Párování adres co píšeš atd. v tom se nevyznám....Poskytovatel u nás ve vidlákově je jedna malá společnost , u nás v baráku na půdě je nějakej rozvaděč či co a odtud je to kabelem tažené do bytů... Je to ale optika,a mam 4 IP zdarma.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musíš domluvit s poskytovatelem, aby ti povolil porty na kterých běží xbox live, nejspíš jsou zakázané. Pokud v xboxu nastavíš IP adresu a DNS server a nechodí to, tak jiná možnost není. Které je potřeba povolit je zde http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-live/connecting/network-ports-used-xbox-live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu