Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medal of honor warfighter


chipomil

Recommended Posts

2012-10-20 03:32:19

Medal.of.Honor.Warfighter.XBOX360-iMARS RF

2.DVD

Min Kernel: v2.0.15574.0

1.dvd multiplayer + HD content

2.dvd singleplayer

ríkal jsem si jestli to rano bude a je uz se na to mrte tesim frosbite engine 2 uz putuje na hdd:psp:

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 139
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ted to konvertuju content je jenom na prvnim takze 2.dvd godem 1.dvd extrahuju content do 02 tak snad by to tak melo bejt

snad je browser sam vypliv 02 slozku tak sup s tim na hdd a lets play a ten content z 1.dvd ma jen 1,6 gb

edit: zrada chce to instalaci hd obsahu tak asi pokus c. 2

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono to asi ma bejt na internim co nejspis a jentak mimochodem spustilo to na me cesky

edit: funguje zapomnel jsem ze to ma bejt na internim uz je to ok nic to nechce

edit2:tak cz to neni nevim proc prej stisknete start ale neva je to paradni + za vyklaneni a prepinani hledi a destrukce betonu kulkama vypada taky good na pc to bude masage

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. dvd iso2god vznikne slozka s id hry uvnitr hra samotna pod 00007000 k tomu nakopirovat slozku 00000002 ktera vznikne z vyextrahovani content z dvd 1 xbox imige browserem kompletni slozku s id hry nakopirovat na interni hdd xboxu do content /0000000000000000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě postupovat jako vždy podle postupu č.2 popsaném tady

http://console-forum.net/tema/147439-jak-na-vice-disku-aktualni-postupy

2. dvd iso2god vznikne slozka s id hry uvnitr hra samotna pod 00007000 k tomu nakopirovat slozku 00000002 ktera vznikne z vyextrahovani content z dvd 1 xbox imige browserem kompletni slozku s id hry nakopirovat na interni hdd xboxu do content /0000000000000000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám xbox se 4GB HDD a RGH.. nestačí když to místo toho interního HDD nakopíruji na externí? Protože ta hra se mi na interní nevleze...

DVD 2 můžeš mít přes ISO2GOD převedené na externím disku v nějaké složce kterou máš přidanou v nastavení FSD

DVD 1 (složka content) má rozbalená cca 1.6Gb ta musí přijít na interní disk/paměťovou jendotku - Rozbalíš xbox image browserem, vezmeš složku content a pokud tam máš tedy aspoň 2GB místa, nahraj to na tu interní jednotku do content/0000000000000000/45410993/00000002

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fakt povedeny akorat me vyhnala stara kurnik telka je jen jedna prej kdo ma cumet jak celej den hrajes

zaznamenal jsem kdyz zhebnu obcas problem pri nacteni treba se nehejbu nebo strilim nic to nedela doladeny to zrejme nebude

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový problem, poněvadž jsem ještě neprovedl update dashboardu na nový, tak nové hry rozbaluji přes image browser, kde umazávám system update. Když převedu dvd 2 přes iso2god, bude to chtít nový dash nainstalovat, nebo ne? Nebo jde to nějak rozjet přes ten image browser aniž bych musel iso2god použít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo... normalne z dvd 1 vytahnes jen ten HD content a nakopirujes na interni disk do urcite ciselne slozky( nazev slozky je ten jak kdybys to prevadel pres iso2god, akorat v te slozce vytvoris slozku 00000002 a do ni das ten hd obsah).. a dvd 2 prevedes komplet pres image browser a nakopirujes kamkoliv na disk, interni nebo externi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo... normalne z dvd 1 vytahnes jen ten HD content a nakopirujes na interni disk do urcite ciselne slozky( nazev slozky je ten jak kdybys to prevadel pres iso2god, akorat v te slozce vytvoris slozku 00000002 a do ni das ten hd obsah).. a dvd 2 prevedes komplet pres image browser a nakopirujes kamkoliv na disk, interni nebo externi.

to jsem právě dělal, ale tak to nenajede, hra se spustí, už se mě na instalaci textur neptá, ale jakmile dám single player tak mi napíše, že mám vložit dvd se singleplayrem, přitom v image browseru jsem převed single player dvd. .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem obě dvě složky přes iso2god a on mi to hodil vše do jedné složky a hra funguje hd textury uz tam jsou nejak nahozene protože to vypadá dost dobře :)

Jinak hru jsem zkopíroval do content/16 0 a tam jsem si udelal nazev Medal of Honor a do te jsem překopíroval složku co mi udělalalo iso2go..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom co jsem to všechno udělal podle návodu by se měli HD textury instalovat nebo už to pojede rovnou???

Pojedou rovnou nemusi se uz nic instalovat..

Nevíte někdo jak je to stěmi HD texturama mám xbox slim 4gb a u batlefieldu 3 mi to nešlo nainstalovat na ten 4gb hardisk tak se ptám jestli už to někdo zkoušel na 4gb slima?

Pořit si nejakej hdd a máš po starostech nemusi bejt ani org..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuhle hru jsem se těšil a musím říct,že mně teda vážně zklamala.Je nedoladěná po všech stránkách(hraju teprve asi hoďku max.,ale to se pozná).A nejhorší je,že hlavně po tý hratelnostní(míříš sniperovkou přímo na týpka a nemůžeš ho sejmout a když už se to náhodou povede a všechno vystřílíš,tak tu sniperovku nemůžu odhodit a jít dál).Grafika taky nemastná.Po tom,co jsem dohrál Halo 4,který bylo SUPER,nevim,nevim.A to mám vojenský akce rád!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu