Jump to content
  • 0

xbox live ucet na normalni ucet

herco737

Question

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0
  • Moderators

Nejsem si jistý, jestli tohle standardně jde bez nějakého zásahu do profilu např. HEX editorem.

Mně Live profil taky občas vadí, např. teď řeším jednu věc. Mám v konzoli standardně nastavené Locale na United Kingdom. Nedávno jsem na hlavní profil zaregistroval Gold účet (CZE) a všiml jsem si, že mi po přihlášení z menu dashboardu zmizely dvě entertainment položky - TV&Movies a Music. Navíc, přestalo fungoval ovládání kinectu hlasem (předpokládám teda, že CZ region registrovaný na Live přebije Locale v konzoli, které mám stále UK).

Což o to, tak vytvořím sekundární profil a položky TV&Movies a Music si zpřístupním přes něj. Jenže některé věci odtamtud zase vyžadují mít Live účet, stejně tak některé APP (IGN, GameSpot TV, ....), a některé dokonce rovnou Gold členství. Druhý Gold si kvůli tomu platit nechci (předpokládám, že pokud bych si ho registroval s UK údaji, že by vše fungovalo, vč. ovládání kinectu hlasem).

Jak tohle třeba řešíte vy? To jako vážně spousta těch věcí jako TV, Movies, Music a některé ty Apps nejsou pro CZE region, tak je rovnou vyházeli z dashboardu?