Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS+ zadarmo 30dní funguje na CZ psn


expertos

Recommended Posts

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

No já jsem si prostě založil pár userů a na každýho usera jinej email potom jsem si nechal poslat key na trial PS+ a postupně je aktivuji na usery :) takže nemusím nic kupovat a používám 1 kreditku kterou ihned po aktivaci zase vymažu a vypnu automatický funding (aby se mi nekoupilo po vypršení 90 dní PS+ !!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý, kdo měl trial PS+ v rámci "kompenzace" od Sony za únik osobních dat má smůlu. Tak jako já, kdy jsem si založil nový e-mail, pak profil na FB a vyplnil formulář pro 30 denní trial, načež jsem zjistil, že na svém stávajícím PSN účtě se dočkám jen chybové hlášky, zatímco na nově vytvořeném účtě je to OK. No budiž. Co ale neakceptuji, je poskytovat Sony své platební údaje. Proto mně zajímá - lze nějak obejít požadavek na zadání informací ke kartě? A tím nemyslím, data zadat a po realizaci nákupu zase smazat. Protože je otázkou, zda jejich smazáním v účtě, dojde i ke smazání z databáze serveru Sony (jelikož Sony není schopna ani tak triviální věci jako úplného smazání celého účtu). Měl jsem v plánu si koupit roční členství skrze psn voucher, ale pokud to bez údajů ke kartě nelze, kašlu na to. Nechápu pak ale, k čemu nabízejí nákup tímto způsobem, když zadat údaje ke kartě je nutné tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kód z e-mailu, který nelze použít, pokud nezadám své platební údaje. Nevím, zda Sony rozlišuje, že je kód z voucheru, nebo z e-mailu, proto se na to ptám. Vycházím z toho, že po skončení platnosti PS+ se Sony pokusí členství automaticky prolongovat (k čemuž potřebuje údaje ke kartě). Je tak správně? Nebo PS+ není prolongováno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas ten kod z emailu tak ze prej potrebujes kartu, ale osobni zkusenost nemam, k tomu prodlouzeni nekde v nastaveni mas jestli se ma plusko po skonceni automaticky prodlouzit pokud to mas zaskrtle a mas tam zadanou kartu tak po skonceni se ti z tama strhnou prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Jak zadarmo získat 30 dní PS+ trial (EU only):

1) Musíte mít účet, kde PS+ není a nikdy dřív nebylo, tj. ani placené, ani free trial

2) K účtu musí být připojena platební karta, ale žádné peníze to nevezme

3) Napište email

  • adresa: raphael@dlcentral.co.uk
  • předmět: "Send me a PS Plus Trial Code" (bez uvozovek, doslova a do písmene takto)
  • text: nic, nechte prázdný

4) Čekejte, až Vám zpátky přijde kód (já poslal ve všední den v 11:08, přišel mi v 13:00, nevím, jestli je to plně automatické, nevím, jeslti to funguje tak rychle o víkendu...)

5) Zadejte ten kód na Vaší konzoli (Playstation Network -> Account Management -> Redeem codes)

6) Jestli neumíte anglicky, vězte, že pokud máte připojenou platební kartu, po 30 dnech se Vám automaticky prodlouží PS+ za peníze, takže to vypněte, jestli o prodloužení nemáte zájem... S tím, že všechen ten free content nejde bez PS+ používat, takže třeba ten BF3 nebo Uncharted 3 po měsící nepůjde hrát, jestli nebudete mít PS+.

7) Hotovo...

Zároveň je dobré vědět:

  • Abyste si "koupili" ty hry zadarmo a zůstaly vám i po skončení té akce, tedy další měsíc, musíte je nějak dostat na váš Download list. To buď tak, že je koupíte na konzoli a zapnete Download s tím, že pokud nemáte místo, můžete stahování okamžitě přerušit, nebo jednodušeji, "kupte" si je v tom obchodě přes PC a na DL list půjdou automaticky.
  • Je možná dobrý nápad "koupit" všechny ty hry zdarma nabízené každý měsíc, pokud to neuděláte, nikdy se k nim již zadarmo nedostanete a někdy byste je mohli chtít hrát... A dělat toto přes PC je mnohem rychlejší.

Stránka, která to zprostředkovává, je tady: http://www.dlcentral.co.uk/playstation-plus-30-day-free-trial/. Netuším, co z toho mají, kde ty kódy berou, resp. výměnou za co atd., ale asi jich mají hodně, protože to bylo nedávno na redditu, kam chodí tisíce lidí s PS3kou a pořád mají kódy :D. Tamten Facebook už nefunguje, nebo možná funguje, ale trvá jim věčnost poslat kód, tak proto sem píšu o tomto způsobu.

Upraveno uživatelem kon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu