Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RHG a pripojeni konzole k internetu


RedDVD

Recommended Posts

Ahoj,

mam cerstve xbox s RGH, hdy fungujou atd tak jak ma, jen kdyz pripojim konzoli k routru ukaze se mi na xboxu vlevo dole ip adresa, ale pripojeni jak se zda nefunguje, nestahujou se mi obaly atd. kdyz se podivam do originalniho menu vidim tam nastaveni IP atd, ale kdyz dam test pripojeni vyhodi to chybu.. nevite jak to spravne pripojit nastavit aby to fungovalo, mozna jste to jiz resili. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém může být u tvého providera. Např. já mám kabel vázaný na danou MAC adresu (svůj počítač) a taky mi to na Xboxu nefunguje, musím použít kabel, resp. připojení, které není vázané na MAC Adresu. Zkus zjistit jestli to není tímhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
nekde jsem cetl, ze je treba mit dashlaunch livestrong na false... to se nastavuje kde a´´??

Tento a další parametry se nastavují v "launch.ini", který je součástí Dashlaunch.

Je to textový soubror, který můžeš jednoduše editovat na PC a upravený nahrát zpět do konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu