Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty: Black Ops Declassified


Vasilko

Recommended Posts

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cao zitra nebo pozitri mi taky dorazi tak uvidime singl bude asi fakt na nic cekal jsem poradny super pribeh fakt jsem se na to moc tesil a pak prijde singl podobny unit jeziiiis doufam ze ten multak si aspon nejak uziju no jinak muj nick bude posilovna

Kdyby sis něco o té hře přečetl poslední 4 měsíce, tak bys věděl, jak to s tím singleplayerem je a nemusel dělat překvapeného :roll: . Nihilistic jsou sice šmejdi, ale na vývoj neměli ani rok, museli to udělat levně a ani Sony, ani Activision netrvali na tom, aby to mělo nějaký obsah navíc... Takže je tam prostě 10 krátkých misí jako u Unit 13, pak mód "Hostiles", kde zabíjíte vlny nepřátel, jako Spec Ops u MW2, a pak klasický multiplayer. Stejně si myslím, že hlavní je tu ten MP, protože i na konzolích jsem od prvního MW nikdy singleplayer nedohrál. :lol:

Tak ja teda nevím - Vyplatí se to vůbec kupovat ? :D A co Grafika? Má to vůbec něco společného s COD BO2 (kromě titulu Call of duty :D)

S CoD BO2 to moc společného nemá. Příběhově se to sice odehrává mezi BO1 a BO2, ale zasazením je to blíže BO1. Třeba zbraně jsou prakticky stejný, zvuky taky a mapy jsou o polovinu oříznuté mapy z BO1.

ja jsem kupoval vitu s tim ze budu hrat super hry a super hry zatim nikde tak kde jsme ! Rok vita doma a nikde nic zacinam pochybovat ze vubec nejaky super titul bude snad to s tim killzone nedopadne jak s tim call of duty !

Super her je dost, rozhodně na první rok konzole víc, než mělo tehdy Nintendo 3DS. Si to vezmi: Uncharted GA, NFS MW2, Assassins Creed 3: Liberation, Ridge Racer, WRC 3, Littlebigplanet, Wipeout 2048, Persona 4 Golden, Ragnarok Odyssey, ... mraky mraky

Nenašel si nějáky ´´Kvalitní Gameplay´´ z COD na PSV? :D ať hledám jak hledám tak jsou to samá videa natočená kalkulačkou nebo já nwm :D

Kvalitních videí už je na youtube mraky, stačí fakt hledat. ( :roll: pokud si nějaký neumíš najít sám)

Btw. můžu se zeptat, koliv vám dvěma je? Zatím jste tu zasr... skoro dvě stránky sračk*u vhodnou tak do FB chatu. Jestli má tohle být o COD:BO:D, tak se trochu sklidněte, ať se zachová přehlednost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska to došlo. První dojmy: Velmi pozitivní (vzhledem k velice nízkým očekáváním). Všechny ty 2/10 recenze jsou IMHO díky tomu, že herní žurnalisti prostě nepřekousli ten "singleplayer" a taky proto, že nedostali kopie k recenzování a museli si je pořídit sami :D (a možná taky proto, že je teď cool nadávat na Vitu a její hry). Takže krátce o kampani, než se vrhnu na MP. Kampaň je tvořena deseti misemi, které trvají cca 5 min každá (3-8min) a vyplňují mezeru mezi BO1 a BO2 (prostě hlavní postavy z BO1, Mason a spol. plní různé mise - položení bomby, záchrana rukojmí, atd.). K singleplayeru ještě patří time trial, což je asi pět "tutoriálových" misí, kde střílíte figuríny v co nejkratším čase. Celé to pak uzavírá mód "hostiles", kde se v MP mapách snažíte přežít co nejvíc vln nepřátel.

Pojďme ale k tomu hlavnímu, proč jsem si tuhle hru koupil: Multiplayer. Ten nabízí módy team deathmatch, free for all, kill confirmed, drop zone (hlídání stanovišť) a team tactical, kde se všechny módy střídají. Zamrzí absence capture the flag, nebo search and destroy. K dispozici je 6 multiplayerových map, kde většina z nich je velmi podobná těm z BO1, jen jsou cca o polovinu menší, což vyhovuje maximálnímu počtu hráčů 4v4. K dispozici jsou prakticky všechny zbraně a attachmenty z BO1 a velká většina perků a killstreaků (ikdyž u těch chybí chopper gunner, attack dogs a gunship). Můžete si samozřejmě udělat vlastní classu a jsou zde přítomné i prestige levely. Celkově je MP (když máte štěstí a připojíte se :D) zábavný a hraje se jako COD.

Teď ještě k technické a vizuální stránce. Grafika ujde, není to sice žádný zázrak, ale vypadá lépe, než u Resistance BS a díky použitému vyhlazování nebije tolik do očí ani subnativní rozlišení. FPS u singleplayeru je stabilních 30 snímků za sekundu. I v MP se drží celkem dobře, ale především u mapy Nukehouse dost často klesá na hranici kolem 20fps. Snad se to zlepší s dalším patchem. Zvuky, respektive hudba, je stejná jako u BO1. Zvuky zbraní jsou trochu mimo, ale pořád lepší, než v Resistance. Hlavní je, že hra vypadá jako COD.

Moje hodnocení: 6/10

Kdyby hra obsahovala plnohodnotný SP a méně ořezaný MP, tak by to bylo jasných 8, možná 9 bodů z 10. Každopádně na zábavu při online hraní to bohatě stačí. Už se těším, až dáme party match :).

Upraveno uživatelem javak810i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První patch 1.01 vyšel day one, hned s vydáním. Opravuje pár problémů, zlepšuje zvuk a přidává ad-hoc MP. Avšak přibyly problémy s připojováním k online matchům (kickuje, nebo se nepřipojí vůbec). Vývojáři tvrdí, že opravující patch 1.02 by měl být co nevidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu