Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

JTAG/RGH Updated Kernel 2.0.16197.0


Recommended Posts

Žádný problém s tím není jen se musí aktualizovat samozřejme i dashlaunch na 3.04 který podporuje automatické spouštění na 16197.Aktualizovat naprosto stejně jako vždy třeba JRunnerem jak je v návodech, akorát místo 15574 všude vybírat 16197.Proto ten návod nikdo neaktualizuje, je to pořád stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha // Update uz mam ,ale dela se to uplne jinak nez pres zapinani.

HDD1/ DL / Installer / default.xex tohle jsem zapnul a pak uz me update sel.

launch.ini - jeste jsem v souboru prepsal : noupdater = __ true __ dal na __ false ___.

Mel jsem to tak to take prepsany ,ale pri startu konsole slo porad RGH menu.

Az po zapnuti DL / Installer / default.xex nabehl update.

Kazdopadne je to uz zase zamnou :-)

Upraveno uživatelem Quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to myslis dela se to jinak nez pres zapinani?

pokud to mas spravne pojmenovany $$ystemUpdate tak ti ho pusti pri zaplym noupdater = true (zaplej kvuli blokovani oficielne pojmenovanyho updatu $SystemUpdate) klidne i pri zaply konzoli a vlozeni flashky s updatem dulezity je spravny pojmenovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyz jsem to mel zamerne vypnuty tak se me proste update nezpustil a delal jsem to takhle 20x a mel jsem celkem na usb 4x slozku s ruznym nazvem az,kdyz jsem najel na DL a zapl jsem instalator 3.04 tak najedou to probliklo a probehl update.Kazdopadne update je zas za mnou.Tak jsem rad ze se to povedlo a vse jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu