Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Multiplayer na JEDNOM PSP?


.Den

Recommended Posts

Jake hry lze hrat v multiplayeru na jedinem PSP, krome serie Worms?

Resp. aspon jake zabavne? =) Ze spoluzaku mam jediny PSP a Wormy jsme predtim hrali na mobilu 3 roky, tak uz by to chtelo i neco jineho, co by bylo chytlave na delsi dobu a hratelne na jednom PSP. Vite o necem?

Diky. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake hry lze hrat v multiplayeru na jedinem PSP, krome serie Worms?

Resp. aspon jake zabavne? =) Ze spoluzaku mam jediny PSP a Wormy jsme predtim hrali na mobilu 3 roky, tak uz by to chtelo i neco jineho, co by bylo chytlave na delsi dobu a hratelne na jednom PSP. Vite o necem?

Diky. =)

colin mcrae 2005 stridas se tam az myslim 4 hraci bo tak nejak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rika Sir Jarousek...Kdyz jsem byl asi minulej rok s brachou na dovolene mel jsem v PSP Ape Academy...Neskutecne zabavna a uzasna hra :)

Ale potom se me odemkli bonusove hry pro 2hrace na jednom PSP a to byla teprve rezba :)

Na 100% stahni Ape Academy!!!Ale jednicku je jeste dvojka ale ta je blba...!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jsme tam 4 lidi, takze na stridacku treba hrat Need For Speed by byla docela nuda. Proto treba tak dlouho jsme hrali Worms World Party, hrajou totiz vsichni 4 NAJEDNOU, coz je skvela zabava. =) Takze hledam neco takoveho, kde by alespon 2 lidi mohli hrat najednou na jednom PSP. (Tzn. klidne "na stridacku" jako Wormy, ale ne tak, ze se strida po odehrane hre, ale pri te hre samotne).

Urcite zkusim ten Puyo Pop a Ape Academy, diky! Nemeli byste pripadne ulozeny save k Ape Academy, kdyz tady pisete, ze je 2-Player mode nejdriv potreba odemknout? Klidne si to pak sam rad odemknu, ale multiplayer by se hodil rovnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak jsme po 4 letech konecne zmenili hru. ^^ Hodil jsem do PSP Monopoly z PS1 a misto Wormu ted parime jenom to. ;) Fakt doporucuju, muze hrat hromada lidi na jedinem PSP a jedna hra je na pul dne ve skole.

Nevite, jestli treba nevysly jeste nejake deskovky, nebo neco takoveho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme po 4 letech konecne zmenili hru. ^^ Hodil jsem do PSP Monopoly z PS1 a misto Wormu ted parime jenom to. ;) Fakt doporucuju, muze hrat hromada lidi na jedinem PSP a jedna hra je na pul dne ve skole.

Nevite, jestli treba nevysly jeste nejake deskovky, nebo neco takoveho?

No zkus treba http://dl.qj.net/Homebrew-Games-PSP-/catid/108

A nemohl by jsi upnout ty PSX monopoly???:psp: treba na czshare,upnito,edisk... bo tak neco;)diky moc;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Je to sice taková trošku kravinka, ale rozhodně můžu doporučit hru Wario Ware Inc. přes emulátor GBA. Je tam spousta miniher a dá se to hrát najednou na jednom :cheesygrin: a pak ješte, ale to asi neni uplně odladěni jsem tu někde zahlídl homebrew Bulánku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu