Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ios 6


pancus007

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Tak jo je to beta ale myslim že by to mělo bejt funkční. Tady je na 6.0.1 http://www.redmondpie.com/jailbreak-6.0.1-ios-on-iphone-and-ipod-touch-using-sn0wbreeze-2.9.7-tutorial/ a tady na 6.0 http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios-6-with-official-cydia-on-iphone-and-ipod-touch-a4-using-redsn0w-0.9.15b1/ podle návodu to vypadá jako funkční. ale nemám jak odzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jako ano, ono to funkcni je, ale neni to prave jeste 100% a je to spis developerska (nevim jestli se to tak spravne jmenuje u jailbreaku) verze..a dle tvurcu jailbreaku (ted si nepamatuju jejich nicky) se na ios 6 jailbreak jeste nejakou tu dobu pocka, protoze tam maji dost problemu a zatim objevili pouze exploity na tech A4kovych cipech..u A5kovych prozatim objevili nejake exploity, ale ne takove, aby dokazali ten system jailbreaknout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@ Predator.. nemyslim si, ze jailbreak musi byt KVULI kradeni..napriklad ja mam jailbreak HLAVNE kvuli vyvoji sw..a uprimne..i kdybych system nevyvijel, tak si jailbreak udelam..ne kvuli kradeni..ale kvuli tomu, ze na jailbreaknutym ios device existuji velice hezke a obcas i kvalitni features, ktere proste na ofiko mit nemuzes..dalsi duvod je, ze NIKDE NEHODLAM zadavat cislo moji kreditky nejake firme.. Milerad poslu vyvojarum na ucet prachy..ale proste nebudu nikde do zadneho programu zadavat cislo svy kreditky.. takze i tim castecne obhajuji jailbreak. A az si vyvojari na stranky hodi svoje cisla uctu, moc rad jim kazdemu poslu klidne i 50kc za tu aplikaci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
@ Predator.. nemyslim si, ze jailbreak musi byt KVULI kradeni..napriklad ja mam jailbreak HLAVNE kvuli vyvoji sw..a uprimne..i kdybych system nevyvijel, tak si jailbreak udelam..ne kvuli kradeni..ale kvuli tomu, ze na jailbreaknutym ios device existuji velice hezke a obcas i kvalitni features, ktere proste na ofiko mit nemuzes..dalsi duvod je, ze NIKDE NEHODLAM zadavat cislo moji kreditky nejake firme.. Milerad poslu vyvojarum na ucet prachy..ale proste nebudu nikde do zadneho programu zadavat cislo svy kreditky.. takze i tim castecne obhajuji jailbreak. A az si vyvojari na stranky hodi svoje cisla uctu, moc rad jim kazdemu poslu klidne i 50kc za tu aplikaci..

maš pravdu,JB je hlavně o nastavení o kterem si mužeš nechat u ofw jen zdat. dle meho nazoru a pro me by nemel ip be JB to kouzlo... to uz bych sel do androida. a vy všichni si mylite že by byl ip tak popularni kdyby ho neprovrtal červ? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Tak vytvářet SW pro iOS jde snad i bez JB a o kreditce se bavit nebudu, to je každého názor. Některé JB features jsou krásné, ale furt mi to za to nestojí. :)

maš pravdu,JB je hlavně o nastavení o kterem si mužeš nechat u ofw jen zdat. dle meho nazoru a pro me by nemel ip be JB to kouzlo... to uz bych sel do androida. a vy všichni si mylite že by byl ip tak popularni kdyby ho neprovrtal červ? :roll:

JB je hlavně o nastavení ? Aha. Tak minimálně pro celou CF a společnost (většinu, jsou tu i lidi jako pink piggy) v ČR je podle mě o hrách a aplikacích. Nejsou schopni ani vývojařům zaplatit těch pár korun. To už je pak o povaze. A vysvětlíš mi prosím to kouzlo JB ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@Pr3dator, ano tez programujes pro iOS a testujes to v EMULATORU :]..nuze ano..moznost je to taktez, ale dle meho dost nechutna..zkratka stroj je stroj a emulator je emulator :]..vic rozdilu snad uz naleznout nedokazu ^^..Ze je v CZ/SK jailbreak hlavnim nastrojem pro kradeni nepopiram..ale to uz je svedomi kazdeho..znam plno lidi, kteri maji jailbreak PRAVE z duvodu toho "kradeni" tim zpusobem si aplikaci ozkouset a pote, kdyz se jim zalibi a vyuzivaji ji, si ji zaplati..a na druhou stranu znam i opravdu HODNE lidi, kteri (bohudik?) jailbreak udelat neumi (boji se toho) a aplikace nekradou..bohuzel je ani nekupuji..cekaji, a stahuji aplikace POUZE A JEN takove, ktere jsou v sales zdarma (akce, atd..) a nebo vylozene free aplikace..a takto bychom si mohli pohovorit o tom, "co je lepsi??kdyz nekdo "ukradne" aplikaci a pak je ochoten teoreticky za ni i zaplatit, nebo clovek, ktery se klepe nedockavosti v rohu mistnosti, nez jeho vysnena aplikace bude v sales, aby programatorum neprispel stejnym zpusobem a stahnul si app zdarma"..(samozrejme vim, ze apple tyto "sales" aplikace pote plati castecnou formou ze sveho)..ale jde mi o ten princip..

@zingl k emulatoru - viz vyse :] zkratka radeji nez emulator vyuziji onen "opravdovy" stroj :]..az bude apple schopen poskytnout vyvojarum nejaky "free device debugger", treba ani ten jb chtit nebudu (koneckoncu aplikace mam v iphonu tak 4, to same na ipadu, a z toho 3 z nich jsou zdarma typu solitaire..nejake ptakoviny me nebavi..na hrani mam PC a armu ^^)..jinak s kreditkama uznavam, tam nema cenu se o tom nejak vice rozepisovat a debatovat o tom, treba (urcite) jsem az moc paranoidni..ale neni to tak davno, co tisice lidi melo problemy s kreditkama a "bezpecnym" ukladanim u Sony..a to same se muze stat i applu, komukoliv..pocitace me zivy a zkratka asi jsem fakt az moc paranoidni ale uz z toho duvodu, ze vim co je vse mozne kde pozapomenout a neosetrit nemam a nikdy ani nebudu mit nejake ebankingy, cloudovaci systemy, nebudu mit nekde pristupne svoje udaje jako je prave ona kreditni karta, atp..ale jak rikam..to je spise moje osobni paranoia, treba az moc zbytecna..

btw jinak ke kouzlu jb patri i to, ze kdyz jsi neopatrny a instalujes kazdou ptakovinu a vsehcny mozne winterboardy a ja nevim co jeste, tak behem 1/4 roku budes mit idevice 10x pomalejsi ^^..to jest takove kouzlo, ktere vetsinou u apple vyrobku chybi a clovek tak ziska "vetsi" pocit podobnosti s windowsama xD..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
@zingl k emulatoru - viz vyse :] zkratka radeji nez emulator vyuziji onen "opravdovy" stroj :]..az bude apple schopen poskytnout vyvojarum nejaky "free device debugger", treba ani ten jb chtit nebudu (koneckoncu aplikace mam v iphonu tak 4, to same na ipadu, a z toho 3 z nich jsou zdarma typu solitaire..nejake ptakoviny me nebavi..na hrani mam PC a armu ^^)..jinak s kreditkama uznavam, tam nema cenu se o tom nejak vice rozepisovat a debatovat o tom, treba (urcite) jsem az moc paranoidni..ale neni to tak davno, co tisice lidi melo problemy s kreditkama a "bezpecnym" ukladanim u Sony..a to same se muze stat i applu, komukoliv..pocitace me zivy a zkratka asi jsem fakt az moc paranoidni ale uz z toho duvodu, ze vim co je vse mozne kde pozapomenout a neosetrit nemam a nikdy ani nebudu mit nejake ebankingy, cloudovaci systemy, nebudu mit nekde pristupne svoje udaje jako je prave ona kreditni karta, atp..ale jak rikam..to je spise moje osobni paranoia, treba az moc zbytecna..

btw jinak ke kouzlu jb patri i to, ze kdyz jsi neopatrny a instalujes kazdou ptakovinu a vsehcny mozne winterboardy a ja nevim co jeste, tak behem 1/4 roku budes mit idevice 10x pomalejsi ^^..to jest takove kouzlo, ktere vetsinou u apple vyrobku chybi a clovek tak ziska "vetsi" pocit podobnosti s windowsama xD..

Jak řikám, ty si jeden z několika tisíc lidí. Takových je pár a ostatní jsou jen děti nebo židi. S tou kreditkou to je věc každého, mě je to úpřímně jedno, nemám strach že se něco podobného stane Applu. Prostě jim věřím stejně jako další miliony lidí.

Já už osobně kouzlo v JB prostě nevidím, nemám náladu zkoušet jaká featura jde a jaká ne, proč se mi zasekává mobil a proč ne. Na to tady máme lidi s Androidama (:lol:). iPhone mám jen na volání/sms + internet/hudba. A vím, že to co lidi zvládnou s JB, zvládnu i já bez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když už se tu takhle bavíte o tom kradení tak by Apple rovnou mohl dát několik desítek aplikací zdarma(nemyslím v takové kvalitě jako jsou free ale v kvalitě zaplacené App).

Na Macbooku to tak přece taky je.

Jasně stojí více ale zase appky na něj jsou taky o hodně drahší takže to vyjde na stejno, tady je sice o něco levnější iPhone ale zato jsou tam oproti Macu o 99% levnější Appky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu