Jump to content
  • 0

Koupe a flash xboxu

Artien

Question

Ahoj vsem

Uvazuji o koupi tohoto xboxu http://herni-konzole.heureka.cz/microsoft-xbox-360-250gb-kinect-bundle/

Chci se zeptat jestli by sel udelat FLASH mechaniky a pokud ano jestli mi pujdou hrat jak kopie tak i original hry.Na foru jsem se docetl ze po flashy nejdou spustit original hry na dvd.Predem moc dekuji za odpoved.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Nově zakoupená konzole ti flashnout aktuálně nepůjde a to, že na flashi nejdou originály je pochopitelně nesmysl jdou bez problémů a nikde na tomto fóru snad nikdo netvrdí opak.

Ahoj vsem

Uvazuji o koupi tohoto xboxu http://herni-konzole.heureka.cz/microsoft-xbox-360-250gb-kinect-bundle/

Chci se zeptat jestli by sel udelat FLASH mechaniky a pokud ano jestli mi pujdou hrat jak kopie tak i original hry.Na foru jsem se docetl ze po flashy nejdou spustit original hry na dvd.Predem moc dekuji za odpoved.

• 0

diky za odpoved a mam jeste otazecku docetl jsem se ze musim Flash po kazdem vydani nove verze updatovat a proto je lepsi udelat Reset Glitch Hack pokud nebudu hrat na xbox Live,nevyhoda je ze pridu o zaruku,ale chci se zeptat jesti muzu na live s originalni hrou kdyz budu mit RGH , jestli je tam riziko ze dostanu BAN a jestli mi pujdou hrat i nove hry kdyz si budou chtit updatovat novy dashboard

(jak je to s updatem dashboard kdyz mam RGH )

Diky za trpelivost a odpoved:)

Edited by Artien

• 0

1) Flash není nutné updatovat po každém novém Dashboardu. Jen je nutné pečlivě sledovat fórum a před updatem se informovat, co se přesně může stát.

2) RGH je opravdu lepší, pokud ti nevadí nepřítomnost Live a tedy multiplayeru.

3) S RGH na Live nemůžeš vůbec, ani s originálkou.

4) RGH se také updatuje, i když ne pomocí běžného Dashboardu. Zde je to trošičku složitější, nastuduj si fórum, je zde toho docela dost.

5) Ban je záležitost MS a Live, když na Live nejsi, ban logicky nebude. A RGH konzole na Live nejsou...

6) O záruku přijdeš i při flashi, kdo tvrdí opak, kecá.

• 0

Ahoj..

Poradím ti jednu věc pokud chceš flesh kup si Xbox 360 Arcade.. a ne Xbox 360 Slim, na slime ztratíš záruku na arcade jde to udělat tak že to nikdo nepozná.

Je to jen můj názor. A pokud chceš jen na LIVE tak si kup pak už tu SLIMKU.. Myslím si že je to lepší než koupit si XBOX za 7500 a nemít záruku.. a mit Xko za 4500 se zárukou..

Pokud se mílím opravte mně :)

• 0
Ahoj..

Poradím ti jednu věc pokud chceš flesh kup si Xbox 360 Arcade.. a ne Xbox 360 Slim, na slime ztratíš záruku na arcade jde to udělat tak že to nikdo nepozná.

Je to jen můj názor. A pokud chceš jen na LIVE tak si kup pak už tu SLIMKU.. Myslím si že je to lepší než koupit si XBOX za 7500 a nemít záruku.. a mit Xko za 4500 se zárukou..

Pokud se mílím opravte mně :)

Řekl bych, že se mýlíš kvůli prostému faktu, že poslední Arcade, tedy FAT konzole se vyráběly v roce 2009,takže jsou už dnes jsou viceméně všechny po záruce.Technologicky je lepší slim, je méně poruchový a je tišší.Srovnatelná je verze jasper z předchozí generace.Takže jedno z toho koupit.