Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s Wifi u 80GB modelu PS3


dopitapetr

Recommended Posts

Chci se zeptat jak je to s wifi v PS3. Já osobně mám Slim model 320GB a rychlost připojení k internetu mám 25MB/s ale PS3 mi nenaměří více jak 8MB/s. Určitě to bude asi tím, že PS3 nejspíš není přizpůsobená k tomu, aby příjimala takto rychlý internet. Ale ještě větší problém má můj bratr, který bydlí v Německu. On tam má internet 11MB/s a hrajeme spolu FIFU 13 ale problém je v tom, že to nehorázně láguje. Je tady nějaká možnost, že tyto starší modely PS3, ten příjem Wify měly ještě slabší než ty nynější Slimáky? díky moc za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kde je teda potom problém? Že by ta síla signálu 60% byla nedostačující?

zapni PC a PS3 v PC se prihlas na router zjisti jakou IP ma PS3, pak v PC zapni 2x cmd a dej příkaz na pigovaní PS3 napr ping 192.168.0.2 -t to -t je docela dulezite budete stále pingovat pak si v druhém řádku v cmd pinguj např. seznam, do cmd to musís napsat s www, pingy bys měl mít max do 10 ms a bez výpadku packetu a pak porovnej s pingy na seznam a ještě by nemuselo být špatné pingovat na router :) a pak uvidíš kde je chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu