Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry z externího HDD, Xbox neukáže v game library


Recommended Posts

Mám problém koupil jsem si externí HDD, nastavil jsem game paths k USB0:/, ale game library mi je prostě za nic neukáže, můžu je spustit normálně přes File Manager ve FSD, ale chci je mít v Game Library pro větší pohodlí. Disk je naformátován na FAT32 a hry hrát jdou normálně.

Neví někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou.Na externím disku naformátovaném na FAT32 máš hry převedené v GOD případě v Xbox Image browseru v nějaké složce, třeba games.A v manage game paths máš přidanou a uloženou složku usb0:/games, hloubku scannování třeba 4 a víc úrovní a přesto ti to nevidí x záložce x360 games respektive x360arcade pokud jsou to arcade hry ? Zkoušel si start scanning manually aby se knihovna znovu nascannovala ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro upřesnění mám tam jak hry přes ISO2GOD tak i přes XIB. Mám to volně na HDD ihned v rootu. Takže mam nastavení game paths USB0:/ a prostě ve FSD se neukáží ani po restartu Xboxu, po Start scanning manually tak stejně se neukáží, ale hrát normálně jdou jen se prostě neobjeví ve FSD. Tak nevím, kde je problém

EDIT: hry např. co jsem zkoušel NFS Carbon, Far Cry 3, GoW 2, ale když je dam na interní a dám oskenovat ihned se ukáží v Game Library.

hloubka scanu nastaveno na 5

EDIT #2 : napadlo mně, že by to mohlo být tím, že to je v rootu a není to ještě v nějaké složce např. Games

Upraveno uživatelem skiz- u suck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro upřesnění mám tam jak hry přes ISO2GOD tak i přes XIB. Mám to volně na HDD ihned v rootu. Takže mam nastavení game paths USB0:/ a prostě ve FSD se neukáží ani po restartu Xboxu, po Start scanning manually tak stejně se neukáží, ale hrát normálně jdou jen se prostě neobjeví ve FSD. Tak nevím, kde je problém

EDIT: hry např. co jsem zkoušel NFS Carbon, Far Cry 3, GoW 2, ale když je dam na interní a dám oskenovat ihned se ukáží v Game Library.

hloubka scanu nastaveno na 5

EDIT #2 : napadlo mně, že by to mohlo být tím, že to je v rootu a není to ještě v nějaké složce např. Games

Podle mě to v rootu skutečně nejde, udělej si složku a tu přidej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš tam mít místo USB0:\ tohle USB0:\xbox360hry\ tu cestu musíš označit tlačítkem Y select directory až v té složce xbox360hry (kterou si samozřejmě vytvoříš nemusí to být zrovna název xbox360hry) úplně nahoře je tam ikona složky + 2 tečky ( to označíš ) pak se přidá cesta a zmáčkneš X save (uložíš cestu) a hotovo, pak proskenuj nebo znovu nabootuj FSD3 a máš hotovo, hry se objevý k games. nastavuji skenování na 5 místo 2, pokud máš třeba hry vyextrahované Image browserem ,ale 2 asi postačí. Pokud by se neobjevili pak sem napiš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš tam mít místo USB0:\ tohle USB0:\xbox360hry\ tu cestu musíš označit tlačítkem Y select directory až v té složce xbox360hry (kterou si samozřejmě vytvoříš nemusí to být zrovna název xbox360hry) úplně nahoře je tam ikona složky + 2 tečky ( to označíš ) pak se přidá cesta a zmáčkneš X save (uložíš cestu) a hotovo, pak proskenuj nebo znovu nabootuj FSD3 a máš hotovo, hry se objevý k games. nastavuji skenování na 5 místo 2, pokud máš třeba hry vyextrahované Image browserem ,ale 2 asi postačí. Pokud by se neobjevili pak sem napiš

Už trošku off-topic, kdyby sis to přečetl tak jsme se tu o tom s xmodem bavili, že musí být vytvořena složka, nesmí to být v rootu HDD. No nic příště čti. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslušně hlásím, že i přesto, že hra je v USB0:/Xbox360/ tak mi FSD neukazuje, GAME PATHS nastaveno správně :(

tak opravdu nevím, kde je chyba.

EDIT: už to funguje ;)

Upraveno uživatelem skiz- u suck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj, nechci zakládat nové téma. Mám problém se zobrazením her v game library. Cestu i scan jsem provedl. Ale stejně se mi neukáže ani jedna hra. Čím dalším to prosím ještě může být? Jak se dělá reset FDS? Zajímavé je, že jsem normálně hry hrál a vše se mi zobrazovalo dobře. Pak jsem xbox vypl, znovu zapnul, že si zase zahraju a nic. Žádná hra se nezobrazila. Jak jinak můžu hry spustit či jak tento problém odstranit? vše mi totiž do teď skvěle fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Ověř nastavení a správné uložení herní cesty k externímu disku v settings/content/manage game paths (usb:/hry....)

- Zkontroluj jestli nemáš v herní knihovně náhodou omylem přepnuto na zobrazování jen oblíbených her "show fav games". Přehazuje se to normálně v té games záložce,teď z hlavy nevím kterým tlačítkem, ale dole je nápověda

- když to nezabere, zkus v nastavení FSD spustit skenování složek manuálně (start scanning manualy)

- když ani to nezabere dej v nastavení delete data - to smaže všechna data ve fsd a celá knihovna se nascannuje znova (připoj si to k internetu, ať ti to znovu stáhne obaly)

- když ani to nezabere spusť xexmenu a v něm vymaž ve složce FSD soubory ze složky data - to je kompletní reset FSD dat.Netřeba se bát, vytvoří se znova (nejde to dělat přímo ve FSD, protože je má logicky zamčené protože právě běží)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to snad není pravda.Všimni si drobného rozdílu mezi slovy složka (jako složka na disku) a slovem záložka - to jsou takové ty zelené kartičky co vidíš v dashboardu když naběhne a ze kterých spouštíš pak ty hry. O těch se tu zrovna bavíme.Ta jedna odkud se spuští hry se většinou jmenuje X360 Games kde ty hry hledáš. Když zmáčkneš doprava, uvidíš další záložku označenou Arcade.Tam můžou být další hry (Arkádové).Tak se tam podívej jestli tam nejsou ty zbylé co nevidíš v té první záložce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
Musíš tam mít místo USB0:\ tohle USB0:\xbox360hry\ tu cestu musíš označit tlačítkem Y select directory až v té složce xbox360hry (kterou si samozřejmě vytvoříš nemusí to být zrovna název xbox360hry) úplně nahoře je tam ikona složky + 2 tečky ( to označíš ) pak se přidá cesta a zmáčkneš X save (uložíš cestu) a hotovo, pak proskenuj nebo znovu nabootuj FSD3 a máš hotovo, hry se objevý k games. nastavuji skenování na 5 místo 2, pokud máš třeba hry vyextrahované Image browserem ,ale 2 asi postačí. Pokud by se neobjevili pak sem napiš

Ahoj, prosím o radu. Řeším trochu podobný problém a už je mi trapné ptát se člověka co mi R-JTAG dělal. U mě je to zase tak, že jsem s konzolí na úpravu poslal i malou 8GB flešku na které jsem pak měl nahraný Freestyle 3 a jednu hru na ukázku. Z té malé flešky hra běží jak má, ale chtěl jsem kompletně všechno přehrát na přenosný harddisk a po překopírování a připojení HDD Xbox hru na tom HDD ve složce se seznamem her prostě vůbec nevidí!!! Normálně se mi spustí freestyle, ale v seznamu her je prázdno..... Ve File Manageru hru a její složky normálně vidím, nicméně vůbec nevím, zda se dá hra nějak spustit odtud. Koukal jsem i na to manuální skenování, ale píše mi to že mám nastavit cestu...

Sorry za tak amatérský dotaz, ale fakt už nevím :-(

Afrodědek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu