Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Real Racing 3


NewX4

Recommended Posts

tak uz to hraju , a musim rict ze sem cekal daleko vic .. grafika mi prijde teda otrochu lepsi jak u RR2 ... ale ty zavody to je strasne ... kde sou nake signle race ?... to muzu zavodit jen v karieře ? tak to je dost naprd ... a oprava stoji dost penez a cekat 15minut po kazdem zavode .. no ty vole

jo a navic to nejde hrat bez internetu takze na♥♥♥♥♥

Upraveno uživatelem NewX4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli umíš jezdit, tak nebouráš a neopravuješ :D Já opravuju jednou za čas. Ale hodně divné je i to porovnávaní v těch závodech s online hráči, to jo...A jinak máš to zdarma, normálně bys platil cca $6, takže těch $6 utrať za body nebo něco a uvidíš jak bude hra dobrá :) Toto je cena za to že je to zadarmo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

$6 utrať za body ? to bych asi moc nenakoupil ... videl si ty ceny ? 150 "bodů" stoji 561kč .... 400 "bodů" 1402kč .... šílené ... do tohodle muze vrazit penize jen magor .... zatim to hraju a uz sem odjel prez 10 zavodu a je to celkem snadny a de se to i bez bodů .. ale sere mě to čekání na opravy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co furt kdákáš o bourání ?... mě jen sere že treba kdyz si koupim novy auto cekam pul hodiny jak kreten , kdyz udelam komplet opravu cekam skoro hodinu .. tyvole ... tohle je proste na palici .. a maximalni upgrade motoru taky nejde za normalni herni penize ale musim koupit kretenske body ... zkazena hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si koupil 6 aut , jedno z nich je taky McLAREN MP4-12C ktery me vysel na 65 goldu .. a hra jde jako po masle .. ty goldy sem samozrejme ziskal za ruzny prkotiny ve hre ;) ... zatim mam odjetych 58 zavodu a Driver level mam 18 ... ze zacatku s jednim autem je to onicem ale ted uz necekam skoro vubec takze se to da (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu