Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CoD Black Ops 2 pres link (ve FSD3 FS3 plugin)


Recommended Posts

Zdravim,

mam mensi problem, aktualizoval sem FSD2 na FSD3 s vidinou ze pres link budu moct hrat hry. Porty mi prochazi (v testu mam u vseho pass), pripojim se do mistnosti, ale kdyz se chci v black ops 2 pripojit do hry, napise mi to "Unable to join game session". Nevite nekdo co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to zkusim prez ten xex nebo dashlaunch, já když to spustim ve FSD (poslední TU, test projde ok, místnosti vidim) a připojim se přez system link (přez to menu pod homebuttonem) do nějaký místnosti tak mi to okamžitě shodí celej xbox a msuim to celý zapnout znovu.. pěkně na prd.. další hry jsem nezkoušel pač ostatní hry tolik lidí nehraje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Taky nevím proč někdo zase zakládá nové téma když už to tu je ale co už.Komu to nejede: Snad máte připojený xko přes kábel jinak přes wifi to nejede :D a vždy musíte mít nejnovější TU jinak to hrát nejde aspoň u mě... Jak někdo psal že pouštět COD přes xex menu a pak daschlaunch-tak to bylo už dávno ještě než udělali nový daschlaunch.Teď už to jede v pohodě a žádný ban nehrozí jak se někdo obával...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu