Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flasher Praha?


tynian

Recommended Posts

  • 2 months later...

Dobrý den, taky scháním flashera z Prahy, nejlépe na počkání, jsme z Plzně, tak máme právě příští víkend čas se tam rozject. Nemá někdo čas nám to udělat příští víkend v sobotu? Máme xbox 360 slim s Lite-On mechanikou. Děkuji za nabídky :)

Upraveno uživatelem Nikola Trnková
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Piste rovnou jaky mate xbox a co s nim chcete udelat - pak muzu poslat konkretni nabidku co lze a co ne, za kolik, jak dlouho to trva a kdy, kde a jak se to da udelat..

Pokud v PM uvedete cislo, muzu rovnou zavolat nebo poslat sms - podle prani..

dobry den mam xbox slim s liteon 1175 kolik by stal flash slysel sem ze do nej musi byt jeste nejaka pcb deska napiste nabidku diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Dobrej, vlastním Xbox360 (Falcon - vím ,že už něco pamatuje ,ale zrovna hraní her to není :D Tudíž by mohl ještě nějakou tu chvíli vydržet). Mám zájem o RGH nebo o nový R-JTAG ,toť na posouzení člověka ,který se tím zabývá. Bydlím cca 15 km od Prahy 18. Prosím o nabídku . Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako do flashe se mi nějak nechce jít ,radši bych cestou R-JTAGu z důvodu HDD . Tipuju ,že můj Xbox bude šlapat ještě tak 3 - 4 měsíce a pak koupim nový i s Kinectem ,ale rozhodně se mi ho nechce vyhazovat .Chudáka jsem teď zapínal v tejdnu ,ale jinak byl asi tak 2 možná 3 roky vyplej :-/

Upraveno uživatelem bullit92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu