Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH Forza4


ada vajgl

Recommended Posts

Zdar, mam RGH a když hraju forzu 4 tak mi to po cca 10 min hraní vyhodí hlášku váš disk je poškozen ... Dřív jsem měl flash LT2 a forzu vypálenou na normální vypalovačce tam to dělalo samozřejmě taky (o tom vím že pak vydali LT3 a muselo se to palit na ihasce) ale nechápu proč mi to dělá když mám RGH a hraju z interního HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, mam RGH a když hraju forzu 4 tak mi to po cca 10 min hraní vyhodí hlášku váš disk je poškozen ... Dřív jsem měl flash LT2 a forzu vypálenou na normální vypalovačce tam to dělalo samozřejmě taky (o tom vím že pak vydali LT3 a muselo se to palit na ihasce) ale nechápu proč mi to dělá když mám RGH a hraju z interního HDD.

Ty máš RGH a hraješ to z DVD, chápu to správně ? Probůh proč ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted sem se díval na velikost te forzy na hdd v xboxu a má to 14 gb. když sem to tam nahrával z externího disku tak sem vlastně ten disk 1 nahradil, protože sem ho tam měl nainstalovanej ještě když jsem hrál přes flash a asi tam zůstal ten disk 2 nainstalovanej z DVD. To by asi mohlo byt tím,že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted sem se díval na velikost te forzy na hdd v xboxu a má to 14 gb. když sem to tam nahrával z externího disku tak sem vlastně ten disk 1 nahradil, protože sem ho tam měl nainstalovanej ještě když jsem hrál přes flash a asi tam zůstal ten disk 2 nainstalovanej z DVD. To by asi mohlo byt tím,že?

Mohlo.Vymaž v původním dashboardu ideálně všechny hry co byly nainstalované z DVD a pak vše už spouštěj z FSD převedené v ISO2GOD nebo Image browserem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím tě, ještě se chci zeptat. Smazal jsem celou tu složku s hrou v 16x0 a nahrál znova dle postupu http://console-forum.net/tema/147439-jak-na-vice-disku-aktualni-postupy

ale po otevření hry mám nabídku v menu instalovat disc 2 a když to dám tak to po mě chce disc 2 ale nenačte ho. mám ho nahraný přesně podle postupu. Když se podívám v settings na harddrive tak mi to napíše velikost té forzy 4 myslim 7,1 gb a to je jen to základní 1DVD. Nevíš jak to 2 dvd naistalovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím tě, ještě se chci zeptat. Smazal jsem celou tu složku s hrou v 16x0 a nahrál znova dle postupu http://console-forum.net/tema/147439-jak-na-vice-disku-aktualni-postupy

ale po otevření hry mám nabídku v menu instalovat disc 2 a když to dám tak to po mě chce disc 2 ale nenačte ho. mám ho nahraný přesně podle postupu. Když se podívám v settings na harddrive tak mi to napíše velikost té forzy 4 myslim 7,1 gb a to je jen to základní 1DVD. Nevíš jak to 2 dvd naistalovat?

Tak jak je popsáno v návodu.První dvd kamkoliv třeba v iso2god kde je přidaná cesta, druhé dvd rozbalené xbox image browserem na interní disk do \Content\0000000000000000\4D530910\00000002\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím tě, ještě se chci zeptat. Smazal jsem celou tu složku s hrou v 16x0 a nahrál znova dle postupu http://console-forum.net/tema/147439-jak-na-vice-disku-aktualni-postupy

ale po otevření hry mám nabídku v menu instalovat disc 2 a když to dám tak to po mě chce disc 2 ale nenačte ho. mám ho nahraný přesně podle postupu. Když se podívám v settings na harddrive tak mi to napíše velikost té forzy 4 myslim 7,1 gb a to je jen to základní 1DVD. Nevíš jak to 2 dvd naistalovat?

Ahoj me to dela to samy mam v nabidce instalovat disk 2 ,ale kdyz na to kliknu chce to disk a kdyz dam zpet tak to chce disk 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal jsem to presne podle navodu ale ted jsem nasel ze mam v dashlaunch behavior auto swap disabled dal jsem tam enabled tak uvidim

disk jedna mam v content /16x0/forza 4 disk 1 prevedeno pres Iso2god

disk dva mam v content /16x0/4D530910\00000002\ prevedeno xbox image browser

Upraveno uživatelem Artien
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal jsem to presne podle navodu ale ted jsem nasel ze mam v dashlaunch behavior auto swap disabled dal jsem tam enabled tak uvidim

disk jedna mam v content /16x0/forza 4 disk 1 prevedeno pres Iso2god

disk dva mam v content /16x0/4D530910\00000002\ prevedeno xbox image browser

Mám zkušenost, že není dobré míchat GOD a rozbalené hry ale je lepší to držet v oddělených složkách.Použij příklad z návodu tj disk 1 bude třeba v Hdd1:\Hry\4D530910 v GODu, dvojku nech jak ji máš.V nastavení fsd musíš mít obě cesty (Hdd1:\Hry i content\16x0), hloubku skenování aspoň 4 úrovně. Naskenuj znova knihovnu a musí to jít.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mam v dash launch behavior/nastavit auto swap na enabled hloubku skenovani mam na 10. a kdyz vytvorim teda slozku hdd1/hry/nazev hry/4D530910 tak by to taky melo jit chci tam mit tu slozku s nazvem hry abych vedel co to je za hru.

Vyzkoušej to tak, klidně si pak udělej když to půjde i tu nadřazenou složku, takže to bude hdd1:/hry/Forza 4/4D530910.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ten disk 2 jsem prevedl xbox image browser a smazal $systemupdate a nakopiroval bez neho. a jeste mi prosim napis co je na tom druhem disku.Dik mam tam nastavit to auto swap na disabled nebo enabled pls

Ten dashlaunch s tím nemá co dělat, nehrab se v tom.Z druhého disku stačí překopírovat to co je v content (je tam celá správná adresářová struktura) - jsou to 4 velké soubory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok a jeste jedna otazka kdyz jem si to ted prehazel do slozky hry mel jsem tam i assassins creed 3 a potom v content/16x0 zustala slozka assassins creed 3/00B0000/tu 000 .... 2 soubory a kdyz je chci smazat pise to operace failed jak to mam smaznout.

Jak souvisí složka s Assasins Creed s instalací Forza 4 ? Můžeš se snažit řešit jen jeden problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nijak nesouvisi jen jsem ze chtel zeptat jak mam smazat ty soubory TU kdyz maji nejakou ochranu proti smazani takhle se mi bude na hdd hromadit bordel z her co uz jsem dohral ja vim ze jsem uplna lama ,ale mam Xko tyden.Po ty Forze mi content /16x0/4D530910/ taky zustal soubor TU chci to smazat a nakopirovat na cisto a zkusit pustit vse znova podle navodu co jsi psal.

Upraveno uživatelem Artien
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přes co to mažeš, přes počítač a nebo přes xbox, když budeš příště mazat hru tak předtím si smaž TU, najedeš na hru, zmáčkneš Y a vybereš downloading TU a tam zvolíš delete, jinač by to mělo tak jako tak vymazat přes xbox i přes počítač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pres xbox ja nejdriv smazal adresar z hrou a pak najel na knihovnu vybral smazanou hru zmacknul Y a dal smazat hru aby se odstranila z knuhovny tak to delam asi blbe a pres pocitac mazat jde?

Co s tím furt vymýšlíš.Vybereš hru, dáš žluté tlačítko a z nabídky vybereš delete.Hotovo.Hra je smazaná.Z počítače s tím nemusíš dělat vůbec nic, stejně tak si nemusíš pojmenovávat složky když to budeš mazat takhle jak se to dělá normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu