Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH Forza4


ada vajgl

Recommended Posts

ta Forza 4 stejne nejde kaslu na to mam to presne jak jsi mi poradil disk 1 v hdd1:/hry/4D530910 a 2 v content 16x0/4D530910/00000002. a stim mazanim kdyz dam zlute kolecko u hry v knihovne a pak smazat tak to trva strasne dlouho a obcas mi zamrzr Xko.

Určitě to tak nemáš, jinak by to šlo, ale ok, vzdej to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Nechapu lidi co tvrdi ze to tak maji,kdyz to tak nemaji :D Prece kdyby to tak mel,tak mu to jede :-)

Tak tak, zatím to vždy byl problém mezi klávesnicí a židlí tj nerespektování návodu (neaktuální FSD,nevypnutý starý swap plugin,umisťování DLC na externí disk kde nefungují, ...)

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja si myslim ze si v tom delas zbytecne peknej bordel bejt tebou bych dvd1 a content z dvd2 cili dlc od sebe vubec neoddeloval dokud poradne nevis co a jak narval bych to na interak oboje spravne zarazeny v jedny slozce a musi ti to jit sice xmod psal ze ma jiny zkusenosti tim se s nim nechci dohadovat ja to mel vzdycky pohromade a nikdy sem s tim funkcne problem nemel dalsi vec pletes do toho swapovani disku forza dvd2 je jen dlc ve slozce content nema co docineni s plnohodnotnym hernim diskem teda ani se swapovanim ne

dvd1: cele pres iso2god vznikne 4D530910/00007000/........

dvd2: iso do imagebrowseru a vyextrahovat pouze slozku content vznikne 4D530910/00000002/......... jesti kopirujes cely dvd2 z img browseru a ne jen obsah content nediv se ze to nejde

oboje nakopirujem na hdd interni cesta: hdd1:/content/0000000000000000/4D530910/2slozky 00007000-hra,00000002-dlc z dvd2

ve fsd dame smazat v setings data her at v tom nema xbox bordel oscanujeme knihovnu her znovu a hrajem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja si myslim ze si v tom delas zbytecne peknej bordel bejt tebou bych dvd1 a content z dvd2 cili dlc od sebe vubec neoddeloval dokud poradne nevis co a jak narval bych to na interak oboje spravne zarazeny v jedny slozce a musi ti to jit sice xmod psal ze ma jiny zkusenosti tim se s nim nechci dohadovat ja to mel vzdycky pohromade a nikdy sem s tim funkcne problem nemel dalsi vec pletes do toho swapovani disku forza dvd2 je jen dlc ve slozce content nema co docineni s plnohodnotnym hernim diskem teda ani se swapovanim ne

dvd1: cele pres iso2god vznikne 4D530910/00007000/........

dvd2: iso do imagebrowseru a vyextrahovat pouze slozku content vznikne 4D530910/00000002/......... jesti kopirujes cely dvd2 z img browseru a ne jen obsah content nediv se ze to nejde

oboje nakopirujem na hdd interni cesta: hdd1:/content/0000000000000000/4D530910/2slozky 00007000-hra,00000002-dlc z dvd2

ve fsd dame smazat v setings data her at v tom nema xbox bordel oscanujeme knihovnu her znovu a hrajem

Což je naprosto to samý co radím já, akorát ti to funguje z jedné složky a ne odděleně.O tom contentu, že má kopírovat jen ten už sem psal taky.Zkusil jsem to teď znova na čistém disku a funguje to obojí i rozděleně i obojí v content/16 nul, takže prostě dělá v tom postupu někde chybu.

Ještě existuje jedna možnost.Rozbalit i první disk na jednotlivé soubory browserem, ten content z dvd 2 tam přihrát a tím to jakoby spojit do jedné celkové složky a z té to pak spustit.Pak už se nic neswapuje.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny jak pises je to vpodstate stejny i ta treti moznost co pises musi jit podle me tam akorat kopci cely dvd2 nebo ma nekde chybu v ceste dle toho co psal se ale nezda tak nevim kde je zakopanej pes jestli to zkousel vickrat ruzne a nepromazaval knihovnu dle dotazu na mazani bych se nedivil tak to muze bejt tim treba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja si myslim ze si v tom delas zbytecne peknej bordel bejt tebou bych dvd1 a content z dvd2 cili dlc od sebe vubec neoddeloval dokud poradne nevis co a jak narval bych to na interak oboje spravne zarazeny v jedny slozce a musi ti to jit sice xmod psal ze ma jiny zkusenosti tim se s nim nechci dohadovat ja to mel vzdycky pohromade a nikdy sem s tim funkcne problem nemel dalsi vec pletes do toho swapovani disku forza dvd2 je jen dlc ve slozce content nema co docineni s plnohodnotnym hernim diskem teda ani se swapovanim ne

dvd1: cele pres iso2god vznikne 4D530910/00007000/........

dvd2: iso do imagebrowseru a vyextrahovat pouze slozku content vznikne 4D530910/00000002/......... jesti kopirujes cely dvd2 z img browseru a ne jen obsah content nediv se ze to nejde

oboje nakopirujem na hdd interni cesta: hdd1:/content/0000000000000000/4D530910/2slozky 00007000-hra,00000002-dlc z dvd2

ve fsd dame smazat v setings data her at v tom nema xbox bordel oscanujeme knihovnu her znovu a hrajem

Ja extrahoval cely disk 2 presne podle navodu a tak jak ho Xbox image browser udelal nakopiroval na interni disk (krome systemupdate) do slozky hdd1:/content/0000000000000000/4D530910/00000002.Pokud pokud dobre ctu nikde se tam nepise ze se ma extrahovat jen content. a pak jsem zkousel kopirovat i jenom ty 4 velke soubory.stahuju znova disk 2 a zkusim to podle tebe.Dik

Upraveno uživatelem Artien
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja extrahoval cely disk 2 presne podle navodu a tak jak ho Xbox image browser udelal nakopiroval na interni disk (krome systemupdate) do slozky hdd1:/content/0000000000000000/4D530910/00000002.Pokud pokud dobre ctu nikde se tam nepise ze se ma extrahovat jen content. a pak jsem zkousel kopirovat i jenom ty 4 velke soubory.stahuju znova disk 2 a zkusim to podle tebe.Dik

Že máš extrahovat jen content jsem ti upřesnil tady v tématu včera už v 15:16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, zatím to vždy byl problém mezi klávesnicí a židlí tj nerespektování návodu (neaktuální FSD,nevypnutý starý swap plugin,umisťování DLC na externí disk kde nefungují, ...)

Ja se svama nechci hadat mam Xko jen tyden a proto jsem psal o radu a vazim si toho ze chcete pomoct ,ale obcas mi pripada ze lidi urazite a neverite tomu co pisou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se svama nechci hadat mam Xko jen tyden a proto jsem psal o radu a vazim si toho ze chcete pomoct ,ale obcas mi pripada ze lidi urazite a neverite tomu co pisou.

Pokud tě uráží snaha ti pomoci tak to tu urážím kdekoho ....A to, že lidé nečtou a pak ani vlastní chybu nepřiznají tu je vidět dnes a denně takže když někomu nejde návod který všem ostaním normálně funguje, nediv se, že se radši ptáme na základy.Zatím ve všech případech co se tady vícediskového hry probíraly a o kterých vím se to "vyřešilo" tak, že to člověk udělal tak jak měl

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu