Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

DLC v NG+ už jsou dost hustý...NG++ je už velkem mazec a třeba Elana na NG+ solo mě stála tak 25 pokusů...

Nový DLC procházim na NG+ a je podstatně lehčí...je to dané designem prostředí, kdy se spoustou věcí jde dobře vyčůrat a moby jsou opět pomalí na styl sunken kinga...ovšem Tower už vypadá že bude větší masakr :) Jen sem zatím nahlédl dovnitř a v mžiku byl proklet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Já mám za sebou první a je opravdu dost rozsáhlé. Zabere ti to minimálně 5 hodin. Já tam strávil ještě víc. Ted' mám namířeno do druhého a to by mělo být podobně velké a dlouhé jak to první. To samé i to poslední. Takže neváhej a běž do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stojí vůbec za to si kupovat DLC? Jak je to s velikostí nových map? Jedno DLC se dá koupit tak za 8 liber, tak bych nechtěl, aby mi to přidalo jednu malou oblast navíc.

dark souls dlc jsou spicka mezi dlc, takze pokud te bavila puvodni hra,tak proste dlc jsou must have buy it. Nema cenu to vubec resit. Jen je problem v tom,pokud mas platinu, tan ng++ je to fakt hodne tezky. a hrat za pure spells char je onannie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Takže abych nespamoval Collector forum... :D jsem úplný začátečník víceméně, motám se je asi v prvních třech lokacích a vylepšuji wizarda, abych mohl nést nějaký normální meč :D potřeboval bych radu ohledně vylepšení toho základního kouzla co má, jelikož mi přijde zatím celkem slabé a mám ho na použití jen třicetkrát, pak se musím ohánět banditím mečem, což je nic moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis vylepsovat kouzlici hul, a staty cpat do inteligence, timhle jedinym zlepsujes ucinnost kouzel. Pocet kouzel navysujes tim, ze si to kouzlo znova koupis nebo najdes ci dosahnes urcityho levelu inteligence postavou.

Pak se musis rozhodnout, jestli chces jen opravdu kouzelnika, nebo hexera. Pak by si musel zvysovat i FAIHT a to je docela hardcore na prvni pruchod hrou.

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu