Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nabizim odblokovani iphonu 2g,3g,3gs,4,4s,5 na vsechny operatory


bekhel

Recommended Posts

Podle návodu na netu to mam hotové za max 1h, uplne jednoduše a hlavně zadarmo, odblokovaval jsem iPad 2 během 30min a iPhone 3g za cca 40min, a to jsem naprostý "laik" v tomto oboru.

P. S. : u nás v opravne to máme za 1000 Kč, jinak hodně štěstí.

TapTalk Neo V

Upraveno uživatelem Chowky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to bych chtel videt jak to mas hotove za jednu hodinu kdyz apple zpracovava ten imei cca 5 hodin ( nez se jim to dostane do rukou atd...) jestli u vas v opravne to maj za litra tak ti blahopreju ,ze mas u sebe tak skvelou opravnu ;)....

a chci vedet jak si to udelas zadarmo pokud nejsi pracovnikem firmy Apple.. a jestli mas na mysli SAM z cydie tak to ti vazne neoblokuje naporad a navic vyzaduje jailbreak... coz v mem pripade nepotrebuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.itechnik.cz/iphone-servis-odblokovani

tady je napriklad cenik jedne opravny se kterou jsem mel zkusenosti a iphonu mi bezi bez problemu na vsechny operatory... Mate pravdu ze vsechno nestoji 2000-3000 . Bral jsem to podle prikladu kde jsem daval do opravny iphone 4s. to bych tedy mel asi doplnit. samozrejme starsi generace jsou za levnejsi cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Čau, ja si koupil odblokování sveho iphone 5 za 199 korun, odblokování bylo HOTOVÉ zhruba DO HODINY :) (a to jsem objednával v sobotu kolem 21:00!!!!) mimo to jsem dostal DOZIVOTNI ZARUKU, FAKTURU.

A protoze tam ted maji nejakou promo akci, tak jdem DOSTAL ZDARMA ochrannou fólii na svuj iphone ktera je bomba!

Pokud bych hodnotil podporu tak je to chování na JEDNIČKU!

(Odpoved na moje otázky v sobotu vecer do 15 min!!!)

Abych jen nechvalil, tak odblokováni Samsungu S4 pro manželku trvalo přes jejich stránky 2 hodiny. :D

stránky www.yesunlock.com

DOPORUČUJI!

Upraveno uživatelem skorpyd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
Zdravim vsechny,

nabizim moznost odblokovani iphonu na vsechny operatory a to navzdy.

  • Pote co je iphone odblokovan, uz nikdy nebudete potrebovat se zabyvat s odblokovanim vaseho iphonu.
  • Proces trva max 24h.
  • Iphone byste meli celou dobu u sebe, takze se nejedna o zadny podvod.
  • Iphone se odblokovava pomoci cisla IMEI, ktery ma kazdy iphone svuj vlastni.
  • Znovu opakuji, ze se nejedna o zadny podvod, jelikoz v opravnach iphonu kdyz se zeptate na odblokovani operatoru tak po vas take budou chtit cislo IMEI.

Cena v beznych opravnach se pohybuje okolo 2000 - 3000 Kc.

(priklad plati k Iphonu 4s a to z vlastnich zkusenosti)

Ja nabizim za tuto sluzbu 1200kc!! cena je podle toho co mate za model Iphonu. v pripade zajmu zaslu cenik. Cena se take tyka operatora AT&T! Jine operatori jdou take, ale jsou v drazsi cenove kategorii!

Bydlim v Praze, takze je mozne i osobni schuzka.

V PRIPADE ZAJMU PROSIM PISTE EMAILY NA : mirekvuhong1994@seznam.cz

Uz vubec prvni divna vec je objednavka e-mailem. Rok 1994 je Vase datum narozeni ?

------------------------------------------------------------

Game On! Unlock it and go!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám iphone 3g a piše mi to stale at vložim sim s vypnutim pinem. mam tam mobil.cz a piše mi to stále tak nevím jestli je blokovan nebo je porucha v SW i když jsem ho kolikrat přeinstalovat a nebo v HW vadna čtečka sim. A ani do menu mě to nepustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

prosim smazat uz dlouho inzerat neplati.

Pro chytry, nikoho sem neojebal neojebavam a nebudu ojebavat. vse se to vyrizuje tim , ze se posle IMEI na apple (coz je btw jediny legalni zpusob jak odblokovat iphone) apple to vyridi odblokuje a to je vse. iphone zustava ve vasich rukou ja sem pouze zprostredkovatel.

a ano 1994 je muj rok narozeni. pokud v tom vidis problem tak asi spravne sedis na zadku a hledas problemy na cizich inzeratech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu