Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Po spuštění jakékoliv hry se objeví jen černá obrazovka


Recommended Posts

Dobrý den,

mám problém se spouštěním her. Vždy se mi totiž objeví jen černá obrazovka a nic se neděje, hra se prostě nespustí. Mám verzi DB 16202 a FSD. Nevím v čem dělám chybu, proto sem napíšu postup, jak podle kterého se řídím:

1.)Stáhnu hru, která je většinou rozdělena na archivy

2.) Rozbalím a vznikne mi .iso soubor, který projedu v programu ISO2GOD

3.) Output z ISO2GOD nastavím rovnou na flash disk, takže po dokončení činnosti programu mám na flash disku hru v GOD

4.) flash disk připojím k xboxu, přes freestyle file managera nakopíruju hru na HDD

5.) Hra se mi normálně objeví v herní sbírce, ale když dám play game tak jen zčerná obrazovka a nic se neděje.

Zkoušel jsem i stáhnout hru pro RGH (nebylo to v isu, stačilo rozbalit hru a nakopírovat do adresáře GAME na disku) a opět to samé, hra se zkrátka nespustila. Jediná hra co mi funguje je Kinect Adventures, ale to proto, že je na DVD, které bylo součástí balení :)

Už nevím co mám dělat, prosím pěkně o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontaktuj autora toho RGH, toto není normální stav.

Ted me jeste napadlo zkusit nahrat ty hry do adresare content/0000000000000000 a hle, stal se zazrak a funguje to! :cheesygrin: Porad ale nechapu, proc to nefunguje v zadnem jinem adresari, kdyz cestu k nim v game paths nastavuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu