Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

prosim o radu


martin.nebuchla

Recommended Posts

no super slim to neni takze doporucujes 500gb?jeste jeden dotaz jak pak dostanu na ten hdd data jako filmy atd?pres usb nebo pres kabel?v zadu to ma lan konektor

i tak to necham asi na prodejne pc techniky ja jsem takovy laik no nekoho jsem nasel udela mi i klon hdd takze by to melo byt pak ok zadne nastavovani

koukam ze ta 500co jsi mi poslal odkaz na alze je asi nejvetsi v te vysce 7mm neb mas i neco vetsiho?

no tak jsem tu procital poradne fora je tu par lidi co ma 12 gb hd a staci jim to ,ja stahovat hry nebudu a na hudbu a na filmy si myslim ze je lepsi exterak ,ja cekam od ps3 jen hrani her s disku par her a vdy dvd prehodim za jine original jde mi o to abych vzdy nemusel hru zacinat znovu aby mi zustali ruzne urovne a na to mi asi 12 gb nestaci ze?pokud vetsi tak bych rad vetsi nez 500 at nemusim exterak kupovat ale nepodarilo se mi sehnat vetsi ve vysce 7 mm mate nekdo tip diky tohle byl psledni dotaz dekuji a preji pekne svatky a hlavne hodne hodne hrani

Upraveno uživatelem tekken90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ma nekdo zkusenost s ps3 pripojeni na hdmi?ja mam doma dvd i bloray video to vse se mi spusti automaticky kdyz zapnu start na a nabehne mi obraz ale u ps3 to musim prepinat a vybirat spravne hdmi da se to nejak udelat at mi to taky najede automaticky?

tak jsem zkusil tu aktualizaci stahl jsem soubor na flasku,v nastaveni vybral system update tak jsem dal update via storage media a flesku mel v ps zasunutou ale napsalo mi to no applicable update data was found jak tedy na to

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, proč řešíš update, je automatický- když máš připojenou konzoli k netu(bez toho tě to nepustí ani na store).. Se sítí, větčinou mají lidi router(bud si připojí ps3 bez drátově-wifi, nebo drátově- z routeru lan kabel do konzole).. Nevím jak to je přes simku(usb připojení v kompu).. Jestli sem tě dobře pochopil, tak chceš sdílet internet(lan kabel propojit mezi ps3 a počítačem).. To si nejsem jistej jestli funguje(ale jestli ano, tak tady bude nějaké téma).. A jestli to funguje, tak nevím jestli se ti nebudou prát přístroje o jednu IP adresu.. :-D.. Jestli myslíš jen místní data(jako ty co máš v počítači- hudba,filmy atd., stačí flash disk), nebo tady na forku máš téma "sdílení souborů mezi pc a ps3" http://console-forum.net/tema/17332-jak-propojit-ps3-s-pc-sdileni-souboru .. Doufám, že sem tě aspon trochu pochopil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj diky pochopil jsi me a dekuji za radu no koupim routher na pripojeni na net apres ten kabel to asi nejde na tom odkazu co jisi mi dal pise borec ze potrebujes routher navic nero 8 a ja mam 10 a nechce se mi to odinstalovat a dat tam nissi verzi myslel jsem ze pripojis eternet najde zarizeni povolis sdileni a je to a teoreticky by melo jit posilat data z pc na hdd

tak jsem zkusil pripojit kabel z pc do ps3 a dat hledat zarizeni ale nic mi to nenaslo myslel jsem ze se spojim pres kabel s ps3 a budu tak moci posilat soubory do psr nebo z ps3 otvirat soubory co mam v komplu tudis by tak mel jit i nazdilet internet z pc tedy notebooku do ps3 ale asi to jde jen pres ten roiuther no nevim tedy

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo diky tak to nemam hdmi-cec kluci da se sehnat original kabel s tim odrusenim pro nabijeni dual shocku?ten kratkej co je u jedne konzole kdyz si to koupite?nasel jsem na netu jen 2,8 a to j zbytecne moc ten oriinal jsem nenasel s tim odrusenim koupip jsem si druhej ovladac ale k nemu ten kabel neni diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu