Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Tak jsem to dneska zkoušel a System Link normálně funguje, zkoušel jsem to s hrou Diablo 3, je nutné stáhnout poslední TitleUpdate do hry!

Akorát je divné že mám System Link šedý v FSD ale po spuštění hry je vše OK!

Možná pomůže toto

http://console-forum.net/tema/54467-xbox360-problemy-s-pripojenim-a-vse-o-sluzbe-xlive/page24?highlight=modem+o2

Tady je video s nastavením SystemLink a i routru

Jak je to u O2 to netuším, mrkni se tady na fórum, ale je v angličtině

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/439-how-to-set-up-f3-and-link/

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdravim všechny:) Potřeboval bych poradit... Mám vše nastavené podle návodů tady psaných. Akorát u portů mám "fail"... účet na JQE360 založený taky. Na xboxu se přihlásím, u avatara mám taky "system link patched" ale když se ve hře přihlásím přes nastavení a system link do nějakého roomu (př. public room 1) a pak jsu ve hře přes multiplayer -> system link -> join , tak už mi to většinou nic nenajde... ale několikrát už jsem se připojil a hrál... ale většinou nikoho nevidím... Nevíte někdo čím to může být:( Už jsem z toho zoufalý... Moc díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Tak už se mi povedlo napojit na místnost, ale to je asi tak vše (Diablo III) .. nastavim system link, dam find game a prd ... a to jsme v mistnosti 4.. porty hlasi fail, ale providerovi jsem volal a přímo v kanclu viděl ip xboxu a udajne mi vsechny porty povolil ... a stejnak to nejde :-( napada me jedine zkusit verejnou IP, jinak už nevim, zkoušel jsem snad vše ... poradte kdyztak moc diky

router co mi poskytl tak ma zaheslovan, tam se pry nedostanu.. admin admin nefunguje :-) resetovat to nechci.. nevim no, jestli by to pomohlo nastavit pak rucne v tom routeru nastaveni.. je to TP link, klasika ten bilej..

Upraveno uživatelem xLucas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

zdravim sefe..poridil jsem si xbox ale nejak si nevim rady jak zprovoznit ten system link..zaregistrovany na xboxunyty jsem.\v nastaveni xboxu jsem zadal to jmeno a heslo a potvrdil jsem to,napsalo to neco succefully conneting jako ze je to dokonceno nebo provedeno..ale kdyz vyjedu z nastaveni a zmacknu x tak na system link se neda vubec kliknout,neni vyplneny ze se neda nic delat a kdyz najedu zpet do nastaveni v xboxu kde jsem zadaval heslo a jmeno tak tam mam zadane jen jmeno a heslo tam vubec neni..jinak mam xbox normalne napichnuty na sitovy kabel ktery mam v pc..vytahl jsem ho a normalne pichl do xboxu\,stahovat obaly na hry atd jde uplne v pohode.prosim poradte,jsem uz v koncich a chtel bych burit ve vasi komunite :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj já to mám stejný a systém link mi jede normálně pokud ti to napsalo succefully stačí na hru kterou chceš hrát přes link (musí link podporovat) najet do seznamu her zmacknout Y a dát title update nainstalovat nejnovejsi update potvrdit a zapnout hru jakmile najede menu hry zmackneš stříbrné tlačítko uprostřed ovladače a system link už bude svítit aktivní (teda měl by) tam si pak vybereš místnost potvrdiš vrátíš se zpatky do hry a das najit hru nebo co tam bude proste pripojis na to a hraješ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

No a kdyz najedu Mefi na tu stranku xboxunity.net tak zaregistrovany uz jsem,to je v pohode..ale u kazde hry je vpravo okynko a je tam covers a updates..co to vlastne znamena?u kazde hry jsou ruzna cisla..a jeste v prvni kolonce na hore je skoro u kazde hry N/A..funguje vubec jeste ta stranka??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jsen zkousel Mefi..pripojil jsem xbox pres kabel ktery mam v pc do xboxu..uzivatelske jmeno a hesli v nastaveni toJQE360 mam a napsalo mi to successfully configured connection to server,,v poradku..ale kdyz najedu na jakoukoliv hru at uz je to forza,call of duty adwanced warfare,resident evil,fifa 15,proste cokoliv a dam Y tak kliknu na Manage Title Updates....po te mam dole na vyber A-set active B-back X- delete Y-download TUs. Kdyz dam Download TUs tak mi tam vyskoci v tom okne jedna kolonka a v ni je No Updates Found..kdyz na nej podrzim tlacitko A tak mi vyskoci bile okno F3 CRASH Freestyle 3 crashed,what would you like to do?..a dole na vyber Restart F3 nebo Go back to NXE nebi Try to continue...uz nevim co s tym krucifix

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/5222-aurora-05b-by-phoenix

RGH/JTAG je zpúsob modifikace konzole, F3/Aurora jsou nadstavbové systémy. Projekt F3 byl před časem ukončen, projekt Aurora má další rozvoj. Doporučuju přesedlat na Auroru, protože jedině tam lze nadále dostávat potřebné Title Updates a tím pádem držet aktuální verze s ostatními a mít tak možnost s nimi online hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha,ja myslel ze Freestyle ten system je tam nainstalovany s tim RGH cipem nebo jak se tomu rika..to je jedno..no ok,dekuji za rady a myslis ze by jsi mi mohl jeste podrobne poradit jak dostat do xboxu tu Auroru,popripade jak ji nainstalovat?nevim co treba znamena nainstalovat neco pres Xex menu atd tak pokud by jsi byl tak hodny a poslal mi navod podrobny ktery bych pochopil?byl bych ti moc vdecny.dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu