Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mikrofon SHURE PROLOGUE 10l - divné zapojení, asi XRL


koreko

Recommended Posts

AHooj. Taťka vyštrachal u sebe ve skříni tento mikrofon. Jenomže má nějaké divné zapojení. Není to JACK, ale z mikrofonu vede XRL, a an konci drátu je něco podobného, ale má to 5 tyček do oblouku :D .. Poradíte mi ? Je na to nějaká redukce ? Nemáte s tímto mikrákem nějaké zkušenosti ?? :D Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Normálně do této sekce fóra nezabrousím, ale "5 tyček do oblouku" mě fakt pobavilo :-)

"5 tyček do oblouku" = ?

din5m.jpg ?

Pokud ano, sháníš toto?

http://www.s-hobby.cz/elektronika/_544-redukce-jack-3-5-mm-kolik-stereo---din5-petikolik-dutinka-.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano to myslím :D Nevědeljsem, jak jinak to nazvat :D Myslíš, že ten zvuk bude dobrý ? Jako jestli se nějak nezkreslí nebo nějak tak, když se to z tak velkého káblu převede an 6,5mm jack..

A toto zapojení mají jen ty lepší mikrofony že ? :D

Upraveno uživatelem koreko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

jojo, já do toho moc vrážet nechci, protože to delší dobu leželo, a nevím, jestli je to funkční.. Jako vzhledově to vypadá dobře, ale nevím no.. :D jinak se pokazil při přenosu kábl, takže kdybych seznal nějaký levný XRL- 6mm jack tak do 50 Kč, tak to zkusím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu