Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 - GOLD zdarma???


sobol22

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Vygenerovat 2-denní kódy (dřív to šlo na 14-denní) si můžeš sám, návod najdeš třeba v

videu. Sám jsem to odzkoušel a je to funkční. Jinak, pokud se nepletu, dostaneš po každý registraci nového účtu na Live možnost používat Gold na 1 měsíc zdarma, podmínkou ale je, že zadáš svoje platební údaje.

EDIT: Aha, nevim, jak je to možný, ale už mi to taky nejde :D Podle zpráv, který čtu, je to patchnutý, ale neleze mi do hlavy, jaktože mi to poprvý šlo.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, ten monster hunter jsem zkousel dneska asi tak 20 krat a uz sem si byl jistej ze zadavam dobry cisla ale porad mito hodi tabulku s japonskyma znakama a nic vic. A na youtube sem cetl ze to uz zrusili nebo co tak se chci zeptat jestli to nekdo dneska zkousel a jde muto a tim padem sem neschopnej nebo to uz nejde. Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu