Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

vau sfilmovanej God of War drsná představa :D ;)

Podle mě na to jednou dojde.Když si vezmeš, že pomalu každá úspěšná hra má i svůj film, tak Kratos asi dlouho čekat nebude. I když Princ z Persie čekal celkem dlouho.

Nějaký návrhy na hlavní roli?Mě teda nikdo nenapadá, Kratos je prostě Kratos, ten se jen tak neda nahradit, ale myslim, že co se týče Prince z Persie, tak docela souhlasim s obsazením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu filmu - no jo, jenže jak zfilmuješ něco, co je vlastně jen bezduché zabíjení? Ano, ve všech filmech to tak je, ale vždy to má alespoň trapnou zápletku. Musel by si zfilmovat i první díly. A hlavně, byl by hodně drahej, protože by to nebyl hraný film, ale jen počítačem vytvořený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu filmu - no jo, jenže jak zfilmuješ něco, co je vlastně jen bezduché zabíjení? Ano, ve všech filmech to tak je, ale vždy to má alespoň trapnou zápletku. Musel by si zfilmovat i první díly. A hlavně, byl by hodně drahej, protože by to nebyl hraný film, ale jen počítačem vytvořený.

si ma pobavil ... bezduche zabijanie ?? ved seria god of war ma prekrasny prepracovany pribeh ktory mu moze hociktory iny film zavidiet ... a preco by musel byt robeny pocitacom ... je plno filmov ktore su hrane a efekty su pocitacom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu filmu - no jo, jenže jak zfilmuješ něco, co je vlastně jen bezduché zabíjení? Ano, ve všech filmech to tak je, ale vždy to má alespoň trapnou zápletku. Musel by si zfilmovat i první díly. A hlavně, byl by hodně drahej, protože by to nebyl hraný film, ale jen počítačem vytvořený.

však se koukni např. na ten novej souboj titánů ...

a pokud by byl vytvořenej na počítači tak by byl naopak levnější.. řekl bych

vs jakejkoliv hranej resident evil .. co myslíš že bylo dražší? (:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kratos je jasnej: http://livrosehqs.files.wordpress.com/2009/07/2007-08-31-kratos-josh.jpg :D :D

Jinak je to super hra, měl jsem ji chvili pujčenou a určitě si jo koupim :)

Vostrá fotka, s tímhle Kratosem by to byl větší trhák než Avatar:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si ma pobavil ... bezduche zabijanie ?? ved seria god of war ma prekrasny prepracovany pribeh ktory mu moze hociktory iny film zavidiet ... a preco by musel byt robeny pocitacom ... je plno filmov ktore su hrane a efekty su pocitacom

Absolutně souhlasim, God Of War je jen bezduchý zabíjení???? Oh my God. Tak propracovaný příběh u hry jsem dlouho neviděl. Řekl bych, že je přímo geniální.

Když už by to začali natáčet tak určitě nebudou točit první film podle třetího dílu, že jo. Sága God of War by vydala na pořádnej ranec filmů. Jen aby to nezkur... jako všechny filmy podle her.

Uvítal bych kdyby natočili něco na způsob toho Residenta o kterým se píše výš. To by bylo vostrý.

Teď mě tak napadlo, že Kratos má taky nezaměnitelnej hlas, takže navrhuju aby si ho zahrál jeho dabér což je T.C. Carson (Nezvratný osud 2), je sice černej, ale filmový triky jsou dneska perfektní, takže by to neměl bejt problém.

Souhlasíte???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolutně souhlasim, God Of War je jen bezduchý zabíjení???? Oh my God. Tak propracovaný příběh u hry jsem dlouho neviděl. Řekl bych, že je přímo geniální.

Když už by to začali natáčet tak určitě nebudou točit první film podle třetího dílu, že jo. Sága God of War by vydala na pořádnej ranec filmů. Jen aby to nezkur... jako všechny filmy podle her.

Uvítal bych kdyby natočili něco na způsob toho Residenta o kterým se píše výš. To by bylo vostrý.

Teď mě tak napadlo, že Kratos má taky nezaměnitelnej hlas, takže navrhuju aby si ho zahrál jeho dabér což je T.C. Carson (Nezvratný osud 2), je sice černej, ale filmový triky jsou dneska perfektní, takže by to neměl bejt problém.

Souhlasíte???

no jasne kdyz downey jr mohl byt cerny v tropicke bouri tak proc by si nemohl nejak digitalne zmeneny cernoch zahrat kratose

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si ma pobavil ... bezduche zabijanie ?? ved seria god of war ma prekrasny prepracovany pribeh ktory mu moze hociktory iny film zavidiet ... a preco by musel byt robeny pocitacom ... je plno filmov ktore su hrane a efekty su pocitacom

Ano, bezduché v tom smyslu, že zabije koho potká, ač to má smysl a důvod, ale ten důvod v tom filmu nemusí tak vyniknout. GoW3 má perfektní příběh, to ano, promyšlený a zajímavý, ale ve filmu více vynikne zabíjení než příběh. No musel by, protože je dělán ve Starém Řecku, tzn. nestvůry atd. které nejdou zahrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však se koukni např. na ten novej souboj titánů ...

a pokud by byl vytvořenej na počítači tak by byl naopak levnější.. řekl bych

vs jakejkoliv hranej resident evil .. co myslíš že bylo dražší? (:

Drahej protože by musel bejt asi docela dlouhej a hlavně by asi musely být zfilmovány i předchozí díly, plus detaily a podobné blbosti.

Souboj titánů mě zklamal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že příběh je nádherně podanej v hlavní trilogie a další dodatkové příběhy jsou v PSP sequelech, tudíž si myslím, že tato hra se filmového zpracování díkybohu nedočká... I když Uwe Boll si cestu jistě najde :D

trošku OT, ale stejně - nenapadá mě jediná hra, který by byla kvalitně zfilmovaná... Snad jen ten Resident Evil: Degeneration a Silent Hill..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další - Final Fantasy

To s tim filmem nevim, ale chtějí zfilmovat i Heavy Rain. Tj sice super volba, ale budou si muset zvolit jednu cestu, a po ní jít, a tím to ztratí to kouzlo. Neviděl tu někdo film Vantage Point - Úhel Pohledu? Leda to natočit v tomhle stylu.

Je to natočené tak, že se stane atentát na prezidenta USA, a tahle událost je vyprávěná z pohledů několika lidí, vždy se film vrátí na začátek atentátu a pak pokračuje podle toho člověka. Mohlo by to být uděláno podobně, ale pokud to bude klasické, bude to asi jen další detektivka.

Film God of War by byl skvělej, ale jen poctivě udělanej, a nevěřim tomu, že by si na tom někdo dal tak záležet, aby se to líbilo i hardcore hráčům z pohledu zpracování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další - Final Fantasy

To s tim filmem nevim, ale chtějí zfilmovat i Heavy Rain. Tj sice super volba, ale budou si muset zvolit jednu cestu, a po ní jít, a tím to ztratí to kouzlo. Neviděl tu někdo film Vantage Point - Úhel Pohledu? Leda to natočit v tomhle stylu.

Je to natočené tak, že se stane atentát na prezidenta USA, a tahle událost je vyprávěná z pohledů několika lidí, vždy se film vrátí na začátek atentátu a pak pokračuje podle toho člověka. Mohlo by to být uděláno podobně, ale pokud to bude klasické, bude to asi jen další detektivka.

Film God of War by byl skvělej, ale jen poctivě udělanej, a nevěřim tomu, že by si na tom někdo dal tak záležet, aby se to líbilo i hardcore hráčům z pohledu

zpracování.

Podle me ma tahle hra obrovskej potencial na filmovy zpracovani. To ze si ve hre musis prosekat cestu skrz stovky nepratel vubec filmu neuskodi, protoze ten pribeh je dokonalej. Takze to nemusi bejt jen o zabijeni, mozna by tomu fakt spis slusel ten digitalni kabat nez hranej film. Uwe Boll at se na to vyse...! Doufam ze v Sony delaj aspon trochu soudny lidi, ktery nedaj takovej poklad, nemeckymu joudovy. At se toho chopi treba producent Bruckheimer, jeho filmy jsou zarukou kvality(Prince of Persia jsem teda jeste nevidel,ale ocekavam dobrej film).

Ze to vyslo i na PSP neznamena, ze by se to nemohlo zfilmovat.

Dejte na me a pamatujte ze do roku 2017 je Kratos v kinech ve 3D v plny parade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že nebude film GoW takový, jaká je hra, ale třeba dovyprávějící příběh Kratose, začátky a podobně, ale ne přímo děj, protože ten de hodně lehce pokazit.

Prince of Persia není nejlepší pro nějaké ty detailisty, ale mě se to fakt líbilo, ale nejsem nějaký fanda PoP série. Nicméně, užil jsem si to :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prince of Persia není nejlepší pro nějaké ty detailisty, ale mě se to fakt líbilo, ale nejsem nějaký fanda PoP série. Nicméně, užil jsem si to :).

btw Prince of Persia jako film je shit a zklamání, nová hra (Forgotten Sands) rozhodně špatná není.

bych se dost bál, že by v dnešní době mohl být natočen úchvatný film podle videohry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HexeH: Jak jsem řekl, já nejsem fanda PoP, takže jsem to nikdy nehrál, ale film se mi docela líbil.

Možná, že kdybych to hrál, líbit se mi to nebude :).

Právěže si taky myslim, že pokud by na krcích scénáristů nestála samotná Sony, nebylo by to valné. Modleme se ke Kratovi, ať k tomu nedojde :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dead space byl dřív animovanej film a pak hra nebo naopak? ..

btw.. je plánovanej film an příští rok warcraft ! těšme se těšme (:

btw další film podle hry.. hitman

Myslím, že první byla hra, a pak se teprve udělal film. Podobně jako u Dante's Inferno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu