Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co za vola by tvorilo cestinu na mafia II kdyz to je jako jedna z mala her v cestine? xD Jinak titulky snad ani vytvorit nejdou nebo sem zaspal a s momentalnima moznostma Breaku se da do tech souboru dostat?Jinak teda GOW 3 je trochu zbytecny prekladat ne?Tech par slovicek asi pochopi kazdej aspon trosku znalej anglictinar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat zda by šli vytvořit titulky k této hře? Je to docela zajímavý děj a pro méně zkušené angličtináře by to bylo super. Já jen že tu někdo vytvořil dokonce češtinu na Mafia 2, tak jsem myslel jestli by to nešlo taky.

Proboha, nauč se číst! Bez JB češtiny nepůjdou, a nejspíš ani s tím, je to hodně práce a není to snadné.

Češtinu leda přes DLC od Sony, ale to není reálné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...

lidi chtel bych se zeptat zdali pribeh nejak pokracuje z jednicky a dvojky, ps3 nemam nejak extra dlouho a chci si poridit tuhle pecku ale jestli mam skocit rovnou do trojky ktera je prej nejvic narachana nebo si i kvuli pribehu projit predesly dva dily, diky za odpoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi chtel bych se zeptat zdali pribeh nejak pokracuje z jednicky a dvojky, ps3 nemam nejak extra dlouho a chci si poridit tuhle pecku ale jestli mam skocit rovnou do trojky ktera je prej nejvic narachana nebo si i kvuli pribehu projit predesly dva dily, diky za odpoved ;)

Tak jasně doporučuje se projít si první dva díly, každopádně když zapneš trojku, tak je tam pomocí animace na začátku lehce shrnutý děj, takže se nedá říct, že bys nutně potřeboval první dva díly, každopádně doporučuji! Není to, ale nějaký extra zamotaný příběh takže...záleží více méně na tobě samém :) Jinak teda odpověď zní ano jednotlivé díly na sebe navazují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Taky bych ti napred doporucil zacit od prvniho dilu. Mas stesti ze prvni dva dily vysly i na ps3 jako titul god of war collection,tim bych byt tebou zacal a az nakonec si nechal tresnicku na dortu tedy treti dil. Pak bych ti urcite doporucil zahrat si i dva dily na psp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes dohrál na normal, docela masakr..zkusil jsem to na tu největší chos a to sem se dostal jen kousek a mrtvej:) asi je lepší dát nejdřív hard že? jinak stojí to za to si dát i jedničku a dvojku když sem dohrál 3ku?dost mi to láká super hra si myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spis hydra v jednicce, GoW3 jsem si jel hezky na normal (myslim god), pohodicka, nikdy jsem neklikal pomalu, stacilo to a pak si dam na normal GoW1 a u bosse nemam sanci...klikam o stoset a je to marny.....musel jsem sakra hrotit div jsem nerozbil ovldac (jistil to jeden zalozni :d) a to mi prijde na normal prehroceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim,

draci zkoušeli jste někdo kupovat ty kostýmy na PS Store? Já koupil všechny. Stáhly se nainstalovaly, ale ve hře je nemám. Čekal jsem, že je to úplně jednoduchá věc na který se nedá nic zkazit,ale mě to prostě nejde.

Nemá s tím někdo zkušenost?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

ahoj potřeboval bych poradit začali jsme se švagrem po dlouhe dobe hrát good of war3 a nemužeme přijít na to jak v tom labyrintu projít -zatopili jsme dva kalichy a u toho posledního jsme se sekli a nevíme jak dál-tak jestli někdo muže napsat jak pokračovat-mooooc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

když jsem byl hodně v koncích, tak jsem si pustil youtube. Je tam postup celou hrou. Jen si vyber správnou část, aby tam bylo to co nemůžeš překonat. (díval jsem na to snad 3x a pokaždé to byla prkotina, co jsem potřeboval najít :D) Nedoporučuju HC hráčům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se nemohl dostat 1x a to někde ke konci jak se tam běhá po ruce. Nevím proč ale nevěděl jsem jak dál. GoW 3 byla moje první hra co jsem hrál a dohrál na PS3. Možná to bylo tím. Je to v tom videu hned na začátku. Já tam běhal mlátil do ruky a nic :( :D. Na GoW 1 a 2 se teprve chystám, ale není vůbec čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu