Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Mohl by mi nekdo z vlastniku poradit kde stahnu ty appky na NHL atd do PS4. Mam EU ucet tak pokud to neni jen na US nebo kde to hledar na PSN jsem nenasel nic a v konzoii take nic. Diky moc.

Je to na US Store, ale mám dojem, že mi nešel vytvořit ani účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju, hraju a najednou hra spadne a zobrazí se chybova hláška CE-34878-0 a ted kdyz pokazde hru spustim se dal nedostanu hra konci padem a chybovou hlaskou. Neco takoveho se mi za dobu PS3 nestalo. Naka rada? Diky

Zkus hrát bez internetu (pokud to jde) pak by to padat nemělo. No a pokud ne tak s tím nic moc neuděláš - na vině je něco mezi tvým routerem/modemem a jejich servery. Osobně si myslím (jelikož se ta chyba objevuje u skoro všech her), že jde o typ ochrany - nějaké šifrování (či komunikace hry se servery atd.) nebo něco podobného a jak na to nejsou developeři zvyklí tak to takhle dopadá. U čeho to dělá? 100% řešení opravdu neexistuje.

Pokud to na ten save nepojede tak si stáhni ten z cloudu.

Upraveno uživatelem patasus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemáš nic na PS+ cloudu?

Ne ne, PS+ zatím nevyužívám jelikož tam nejsou tolik zajímavé hry aby se mi to vyplatilo. Sem celkem sklamanej pokud se tato chyba bude zobrazovat u každé hry nejlépe když budu už za polovinou tak nevím co stím budu dělat, ale není to moc normalní a určitě by SONY mělo na té chybě zapracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne, PS+ zatím nevyužívám jelikož tam nejsou tolik zajímavé hry aby se mi to vyplatilo. Sem celkem sklamanej pokud se tato chyba bude zobrazovat u každé hry nejlépe když budu už za polovinou tak nevím co stím budu dělat, ale není to moc normalní a určitě by SONY mělo na té chybě zapracovat.

To není chyba SONY, ale vývojářů. Mám již druhou PS4, u první byl problém s hrami od EA- Fifa se mi sekla po každém zápase a nešlo nic dělat, BF4 nešel ani spustit. Před pár měsíci jsem prodal a koupil jinou PS4 konzoli a najednou mi běží vše dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju, hraju a najednou hra spadne a zobrazí se chybova hláška CE-34878-0 a ted kdyz pokazde hru spustim se dal nedostanu hra konci padem a chybovou hlaskou. Neco takoveho se mi za dobu PS3 nestalo. Naka rada? Diky

tahle chyba me taky vyskocila, ale je z duvodu, ze me nesel net.... jinak hry v pohode. Cekam dnes na technika od Tmobile..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me net sel po celou dobu v tom bych asi problem nevidel ale na netu sem nasel info ze se stane pri ukladani her ze hra spadne a poskodi save a hra pak pada a pomohlo smazani ulozene pozice, ted delam dve po case dve ulozeni kdyz by se jedna poskodila abych mel druhou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu