Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

NOVINKA: Na veletrhu IFA v Berlíne byla představena nová služba PS4 remote play pro nové telefony Sony Xperia Z3, Z3 Compact a Xperia Z3 Tablet, která umožní streamovat obraz do těchto nových modelů od Sony.

http://console-forum.net/tema/170376-ps4-remote-play-s-telefony-sony-xperia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jak to máte s novými Gamepady DS4? Já byl dnes gamepad vyměnit za nový - klasická závada - na původním se mi ta pryž roztavila pod rukama...

A vypadá to že s tím konečně něco udělali. Přijde mi že ty nové páčky jsou z tvrdého plastu, s vroubkováním, aby neklouzali (nebo to může být jen tvrdší ta pryž, ještě sem pořádně neotestoval).

Nicméně je to něco jiného než bylo původně a než mám na druhém DS4 (který čeká co nevidět obdobný proces)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jak to máte s novými Gamepady DS4? Já byl dnes gamepad vyměnit za nový - klasická závada - na původním se mi ta pryž roztavila pod rukama...

A vypadá to že s tím konečně něco udělali. Přijde mi že ty nové páčky jsou z tvrdého plastu, s vroubkováním, aby neklouzali (nebo to může být jen tvrdší ta pryž, ještě sem pořádně neotestoval).

Nicméně je to něco jiného než bylo původně a než mám na druhém DS4 (který čeká co nevidět obdobný proces)

Nechceš nahodit srovnávací foto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamoval sem u prodejce. Do týdne sem měl nový, právě dneska sem si ho byl vyzvednout. Naštěstí sem právě měl ten druhý, akorát škoda že jsme nemohli hrát ve 2.

Foto možná hodím zítra. Teď by na tom už stejně nebylo nic vidět. Ale nemyslím si že to bude vidět. Vypadají dost podobně. Ale na dotyk jsou páčky prostě tvrdé, a ne měkké (ale možná sem měl prostě ty předchozí a u druhého gamepadu už v takovým rozkladu, třeba byly původně taky tak tvrdý - proto mě zajímá jestli to někdo už taky měnil, a zda mu ty "nové" páčky drží líp) jako na druhém gamepadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky obou současných DS4: http://1drv.ms/1oAXt9p

Na pohled to podle mě moc vidět není, krom toho, že ten starý už má páčky úplně hladké (to je vidět i na fotce)

kasaco10: Reklamoval sem, jakmile se guma (či co to je) začala odchlipovat, byla malinko na jednom místě odchlíplá. Ale asi by to vzali i dřív. Nicméně pro názornost sem to nechal dojít dokud se guma neodchlipovala. (foto nemám, gamepad už samozřejmě nemám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu