Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Však já vím, že to bylo o Xboxu.

Jen jsem narážel na tom jak je možné že Microsoft co vyrábí Xbox a Windows, tak má podporu pro svůj ovladač do Windows oficiálně až 6 měcíců později než konkurence, které jde DS4 použít s Windows od začátku prodeje konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni majitelé, kteří vlastní PS4 a nemají předplacenou službu PS+, tak budou moc tento víkend hrát online multiplayer hry zdarma !!!

http://blog.us.playstation.com/2014/09/22/free-access-to-online-multiplayer-for-all-ps4-players-this-weekend/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika, osoupany packy, ale az na plast, takze guma uplne prodrena. Chlapek rikal, ze uz se jim vraci min, tak to snad vyresili. Hele, normalne tu gumu necim prodri az na srac a nazdar. Byl jsem s tim primo v Sony servisu v Praze Libni, pokud to byl ovladac k PS, tak si vem s sebou krome uctu i vyrobni cislo konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu