Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Zdar lidi,v prosinci po výplatě budu kupovat PS4.Doma už mám PS3 kterou budu prodávat.Co mě zajímá je jestli Sony bude dělat nějaký update jako Microsft na XboxOne že konzole bude moct přehrávat filmy MKV atd.Vím že konzole je primárně dělaná jen na hry ale je celkem škoda že Sony nechce od konzole víc.Myslím že prodeje by jim ohodně šli nahoru.Ale asi to nemají zapotřebí.Co mi ještě vadí že na trhu není žádný bundle s Fifou 15.Jelikož jsem hráč na sporty tohle mě dost mrzí.Každopodáně se těším jako malý kluk a to je mi 28 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi,v prosinci po výplatě budu kupovat PS4.Doma už mám PS3 kterou budu prodávat.Co mě zajímá je jestli Sony bude dělat nějaký update jako Microsft na XboxOne že konzole bude moct přehrávat filmy MKV atd.Vím že konzole je primárně dělaná jen na hry ale je celkem škoda že Sony nechce od konzole víc.Myslím že prodeje by jim ohodně šli nahoru.Ale asi to nemají zapotřebí.Co mi ještě vadí že na trhu není žádný bundle s Fifou 15.Jelikož jsem hráč na sporty tohle mě dost mrzí.Každopodáně se těším jako malý kluk a to je mi 28 :-)

staci pohledat net. a urcite najdes bundl s fifou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ve stredu nam konecne dojde na sklad PS TV nakupka je za 1996, takze jsem zvedavy na final cenu,ale fakt se na to tesim, vanocni darek jak vysitej

Já už jí mám také. Oficiální cena by měla být 2799,- ale známe to.

Nákupka 1996,- je určitě bez DPH, že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
vy nekdo jak funguje ta sluzba rewards ? na us store docela tam casto kupuju takze me to zajima ale bohuzel neak sem to nepochopil :(nevim jestli musim mit ps+ nebo jak dekuji za odpoved diky

dostavas body za nakupy atd.. a pak si za to vyberes odmenu ale musis utratit fakt mazec dost aby si neco dostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, nevím kam můj dotaz položit a nové téma se mi kvůli tomu zakládat nechce, tak se zeptám zde. Nevíte, kde se dají stahovat covery ke hrám? Koupil jsem si z bazaru Last of Us Remastered, BF4 a Thief a všechny mají poměrně poničený cover, tak bych rád někde sehnal obaly na tyto (a v budoucnu možná i další) hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu