Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mám dotaz: dříve jsem vypínal ps4 jednodušeji, teď tam mám na hlavní obrazovce buď podržením tlačítka na ovladači nebo najetím na power jen REST MODE, musím dát power options až pak tam mám turn of ps4.... to samé na samotné konzoli jen to rest mode mi najede.... abych celou vypl musím jít jak jsem psal do power options.... Dnes jsem aktualizoval na 3.1 ps4 a žádná změna u toho vypínání.. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Doufám že tu variantu využijou před vánocema a že nám nadělej alespoň jednu perlu.. Ale nemůžu si stěžovat jelikož co si budem nalhávat ve výsledku platím zhruba 100Kč měsíčně tak ani pomalu nejde očekávat free AA tituly v hodnotě mnohem větších peněz.. Třeba teď WD2 bude celkem dobrej dárek, škoda že jsem vlastníkem hry na PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHoj prosím o radu kámoš má na svoji konzoli PS4 účet fast mio. Dal mi přihlašovací údaje a můžu si stáhnout všechny jeho hry v knihovně. ALe nejde mi nastavit tento účet jako master jelikož mi to píše že už je to nastaveno na jíné konzoli. Můžeme tedy hrát ve stejný čas ještě jsem se nestřetli v jeden čas??? ALe mi z toho hrát jde normálně na mé konzoli( ale svůj účet nemám

jen ten jeho).

Nebo on musíme založit nový učet třeba fast mio 2 a tam stáhne hry s ps+ a pak se oba přihlásíme na fast mio 2 a stáhnem si to do konzole . a pak si příhlásíme na své učety fast mio (jeho) a já si udělám třeba nový fast mio 3 a s těch to budeme hrát hry z toho účtu fast mio 2??? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stále dokola se opakující dotaz...

Tvoji konzoli nastavíš jako primární pro kámošův účet (musí ti dát přihlašovací údaje ke svému účtu) a sám si založíš svůj účet, na kterým ty jeho a jiné hry budeš hrát. Budeš tedy mít na konzoli dva účty, z jednoho si budeš stahovat pluskový hry (kámošův) a na druhým je budeš hrát (tvůj). Nevýhoda je, že kámoš pak na své konzoli může hrát pouze na svém účtu (myslím tím hry, které jsou na jeho účtu koupené + pluskové hry+hraní online). Ty plusko vůbec nepotřebuješ a můžeš hrát online.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu