Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Můžu do RGH dávat disky?


Recommended Posts

A jak ti to funguje když hraješ originálky na RGH? Já když instaluji origo hru na RGH a mám FSD 3 tak ani z FSD 3 nejde nainstalovat protože ta volba tam v FSD 3 vůbec není. Takže ji musím instalovat z origo DB, pak jí mohu už spustit z FSD 3 ale problém je v tom, že pak to hru vůbec neregistruje že by byla nainstalovaná a vše se načítá z origo. DVD takže orig. hru na RGH je třeba instalovat i spouštět z orig. DB. Je to asi nějaká docela blbá chyba FSD 3. Má s tím někdo zkušenosti?

Upraveno uživatelem Jarda66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak ti to funguje když hraješ originálky na RGH? Já když instaluji origo hru na RGH a mám FSD 3 tak ani z FSD 3 nejde nainstalovat protože ta volba tam v FSD 3 vůbec není. Takže ji musím instalovat z origo DB, pak jí mohu už spustit z FSD 3 ale problém je v tom, že pak to hru vůbec neregistruje že by byla nainstalovaná a vše se načítá z origo. DVD takže orig. hru na RGH je třeba instalovat i spouštět z orig. DB. Je to asi nějaká docela blbá chyba FSD 3. Má s tím někdo zkušenosti?

Co třeba KOPÍROVAT DVD? (Tato volba je součástí každého FD 3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý HonzoT, že si mohu z DFS 3 hru vyextrahovat na HDD samozřejmě vím, napadlo tě že chci hru třeba hrát klasicky z originálu nainstalovanou na HDD a DVD v mechanice? Asi ne viď?

Tohle samozřejmě jde v originálním dashi normálně. Hra se ukládá na disk v MS formátu což FSD coby neoficiální dashboard logicky nevidí, ale v MS dashi ji nainstaluješ i spustíš z HDD.

Možná se pletu, nemám to teď kde zkusit, ale hry extrahované ve FSD volbou kopírovat DVD originální dash může vidět také, ale musí se dát extrakce do content/16 nul (to je jediná složka kterou origoš dash vidí).Přeskočit z FSD do originálního dashe předpokládám umíš.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A můžeš mi vysvětlit, proč bys to dělal?To za prvé.. a za druhé, jak už psal xmod, přeskočit do origo dashe předpokládám umíš, takže pokud máš silnou touhu hrát hru z dvd (nelogicky), tak tímhle to vyřešíš :)

V tomhle se ale musim zastat Jardy, protože chápu, že se mu třeba nechtěj stahovat hry, které už má na origo dvd. Je sice pravda, že to může převést ve FSD, ale asi to tak nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu